Kingsway Summer school | Threshold

Kingsway Summer school

Popis školy a místa 

Kingsway letní škola se nachází ve městě Worcester v centru Anglie. Je to ideální místo pro výuku a nachází se na břehu řeky Severn. V centru města se nachází impozantní 1 000 let stará katedrála. Jedná se o menší město s přibližně 90 000 obyvateli, kde se budete cítit jako doma. Toto staré anglické město Vás okouzlí charismatem a přátelským přístupem místních lidí, se kterými budete mít možnost procvičit se svou angličtinu.

Ubytování pro studenty je zajištěno v tichých a příjemných prostorách v docházkové vzdálenosti, nebo krátkou jízdou autobusem do centra města. Doprava do města Worcester také není nijak složitá a za 40 minut jste pohodlně autem na letišti v Birminghamu. Vlak z Londýna do Worcesteru trvá 2 hodiny.

Ve městě lze naléz řadu vynijajících obchodů, kaváren a restaurací. Historie města tu na Vás dýcha na každém rohu. Budete mít poznat místní kulturu a objevovat krásy města. Jednou z nejvýznamnějších památek je 1000 let stará katedrála, není to však jediná památka a historické uličky ve městě navozují pocit časů staré dobré Anglie. V centru města je park Worcesterlf, který lze výborně využít pro chvilky volného času. Park se nachází u řeky a je jen 10 minut chůze vzdálen od prostor školy.

Když se řekne kraj Worcester, mnoha lidem se vybaví Worcesterová omáčka, která je známá po celém světě. Budete mít tudíž jedinečnou příležitost tuto světovou pochoutku ochutnat přímo ve městě, ze kterého pochází.

Mapa 

Výuka 

Cena zahrnuje

  • 21 hodin / týden lekcí a akademických činností
  • maximální velikost skupiny 12 studentů (většinou 8-10 studentů ve třídě)
  • 2 půldenní výlety týdně
  • 2 večerní aktivity týdně
  • 1 celodenní výlet každý víkend
  • občerstvení a sušenky na ranní přestávky
  • teplé obědy ve škole od pondělí do pátku (balíček s obědem v sobotu výlet)
  • volný čas na nákupy 3 odpoledne v týdnu

Začátky kurzů

Neděle 10.7.2016 možnost pobytu na 1,2,3, nebo 4 týdny

Neděle 17.7.2006 možnost pobytu na 1,2, nebo 3 týdny

Neděle 24.7.2016 možnost pobytu na 1 nebo 2 týdny

Neděle 31.7.2015 možnost pobytu pouze na 1 týden

Course Prices 2016

Uvedené ceny již obsahují registrační poplacek, kurz anglického jazyka, teplé obědy, aktivity, pobyt homestay - ubytování v rodině.

Počet týdnů

Cena za týden v GBP

1 týden

778 £

2 týdny

1 491 £

3 týdny

2 204 £

4 týdny

2 917 £

V případě, že nemáte zájem o ubytování, cena za týden je 610 £ za týden. K ceně kurzu se připočítává jednorázový registrační poplatek 65 £.

Ubytování 

Ubytování je pro studenty zajišťovány v rodinách, kde mají nejlepší možnost neustále procvičovat svou angličtinu. Studenti získají plynulost a sebevědomí při vyjadřovaní. Zároveň mají možnost vytvořit si přátelký vztah se svou hostitelskou rodinou. Námi zprostředkované rodiny jsou velmi přátelské a otevřené, snaží se studentům pobyt zpříjemnit. Někteří z nich jsou bezdětné páry, někteří mají své děti již dlouho z domu. Všechny rodiny, se kterými škola spolupracuje procházejí důslednými kontrolami.

Většina ubytovacích kapacit se nachází v blízkosti centra města či školy. Ty rodiny, které žijí dále od centra a školy zajistí buď dopravu autobusem, nebo vozí děti do školy sami osobně. Praní prádla je zajištěno jednou týdně.

Snídaně a večeře zajišťuje rodina, obědy jsou k dispozici ve školní jídelně. V sobotu je zajištěn oběd školou a je plánován celodenní výlet. V neděli pak stravu zajišťuje hostitelská rodina.

Doprava 

Transfer z letiště

Velmi doporučujeme objednat si transfer z letiště přímo do rodiny, kde bude student ubytován. Transfery z letiště jsou zabezbečovány ze všech letišť. V přídadě, že Vámi preferované letiště není v naší nabídce, neváhejte se obrátit na svého koordinátora zájezdu. Pro studenty mladší 16 let je cena navýšena o 25 £.

Letiště 
Birmingham (BHX)£65
Bristol (BRS)£135
East Midlands (EMA)£75
Liverpool (LIV)£135
London Gatwick (LGW) or London City (LCY)£165
London Heathrow (LHR)£135
London Luton (LTN)£135
London Stansted (STN)£175
Manchester (MAN)£135

 

Stáhnout celou galerii (zip)

Kingsway Summer school