Firemní výuka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Firemní vyuka threshold

Rychlý pokrok, minimální starosti. Naše vzdělávání pro vaši firmu.

Působíme na trhu jazykového vzdělávání již od roku 1995 let a za tu dobu jsme získali dostatek zkušeností, abychom mohli nabídnout našim zákazníkům služby na nejvyšší úrovni. Jsme specialisty na komplexní zajištění výuky cizích jazyků pro vaše zaměstnance. Výuka pro firemní klienty tvoří 85 % celkového objemu našich vzdělávacích programů.

Formy a proces zajištění výuky

Veškerou výuku plně přizpůsobíme vašim požadavkům, potřebám a časovým možnostem. Nabídka našich kurzů a služeb vychází z požadavků a potřeb klientů. Navrhujeme takové vzdělávací programy, které motivují studenty k dosažení výsledků a napomáhají rychlému posunu ve výuce.


Administrativní procesy zajištění výuky máme nastaveny tak, aby výuka představovala minimální zátěž pro HR nebo LD oddělení klienta.

Děti na výuce v Thresholdu
Děti na výuce v Thresholdu
Děti na výuce v Thresholdu
Děti na výuce v Thresholdu
Děti na výuce v Thresholdu

Jazyková výuka

Vyučujeme především angličtinu, němčinu a češtinu pro cizince, běžně zajišťujeme i francouzštinu, španělštinu, italštinu a ruštinu. Vzhledem k délce našeho působení spolupracujeme i s vyučujícími méně žádaných jazyků, např. arabštiny, mongolštiny, srbštiny, turečtiny, čínštiny, norštiny, švédštiny, holandštiny nebo portugalštiny. Na přání klienta jsme schopni zajistit výuku libovolného jazyka.

Soukroma vyuka threshold 2
Soukroma vyuka threshold 2

Lektoři a místo výuky

Jazykovou výuku pro firemní klienty zajišťují zkušení profesionální lektoři. Při jejich výběru bereme rovněž na zřetel jejich osobnostní charakteristiky, neboť důležitou roli při výuce sehrává rovněž vzájemný soulad osobností lektora a studentů.

Při přijímacím řízení procházejí lektoři komplexním procesem, neboť velmi dbáme to, aby výuka byla kvalitní a vedla k nastavenému cíli. 

V současné době probíhá 75% lekcí online, prezenční lekce se konají v prostorách v prostorách našich klientů po celé ČR.

Věděli jste, že spoustu našich produktů můžete zakoupit online v našem e-shopu?

Naši klienti

Svoji důvěru nám svěřilo mnoho významných společností, menších, středních i těch velkých, pro které často jako výhradní školitel flexibilně zajišťujeme služby s celorepublikovým pokrytím. Mnohaletá spolupráce s řadou z nich je nesporně potvrzením naší kvality.

Jsme poskytovatelem jazykových kurzů například ve společnostech ČEPS, Česká spořitelna, ČSOB, Eurovia, KPMG, Metrostav, Novavax, OTE, Valeo a dalších.

Další příklady firem se kterými spolupracujeme naleznete v části Reference.

Soukroma vyuka threshold 2

Typy firemních kurzů v naší nabídce

Co vše s námi získáte?

S námi získáte ucelenou řadu služeb, kompletní poradenství v oblasti jazykového vzdělávání a individuální přístup. To vše je zahrnuto v naší ceně. 
A ještě mnohem víc.


Můžete se bez starostí a další administrativy spolehnout na:

Připraveni
překročit práh?

„Threshold znamená v angličtině práh. Práh je počátek i konec, prahy překonáváme v průběhu celého života, nejen když vcházíme do našeho obydlí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Authorized test center

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

5 tématických příměstských táborů s angličtinou, stačí si vybrat! Skvělí lektoři, zábava, komunikace, pohyb, hry.

Využijte kombinace slevy od nás a NOVĚ i příspěvku až
800 Kč/dítě od Aktivního města (Praha 5,6,17)

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0