Přidej se do týmu Threshold!

Šikovných lidí není nikdy dost, zejména když jde o jazyky! Neváhej a napiš nám o svých znalostech a zkušenostech.

kurzy pro verejnost 01 removebg preview

Nepracuj pro nás, pracuj s námi.

Hledáš stabilní práci, která pro tebe bude nejen příjmem finančních prostředků, ale také ti přinese spoustu zábavy? Je pro tebe práce důležitou součástí tvého života? Přidej se k nám!

Aktuálně volné pozice

Metodik
Director of Studies

Lektor/ka AJ
prezenčně / on-line

Lektor/ka němčiny
prezenčně / on-line

Staň se členem naší „rodiny“. Proč rodiny? Protože ti vytvoříme takovou atmosféru, že u nás se budeš cítit jako doma. Individuální a profesionální přístup máme nejen ke svým klientům, ale také ke svým kolegům, protože je pro nás velmi důležitá spokojenost našich zaměstnanců. Hledáme kvalitní a zapálené lektory. Naše požadavky na lektory jsou nadstandardní, abychom zajistili tu nejlepší kvalitu výuky. Méně zkušeným lektorům však dáváme prostor se rozvíjet a učit se.

Co je u nás samozřejmostí?

Velmi si zakládáme na dobré náladě a přátelských vztazích. Snažíme se pravidelně pořádat setkání našich administrativních pracovníků a lektorů a tak ještě více prohlubovat vztahy mezi kolegy.

Kromě vstupního zaškolení jsou ti k dispozici naši zkušení metodici. Můžeš se na ně obracet s problémy v oblasti metodiky, hodnocení studentů či vlastního osobního rozvoje. Metodik je pomocná ruka lektora, která vyřeší každý problém týkající se výuky a metodiky kurzu.

Odbornost je jednou z nejdůležitějších schopností lektora. Velmi nám záleží na tom, mít v týmu lektory, kteří mají zájem o další profesní růst. Proto se snažíme lektorům zprostředkovat semináře, tréninky a školení, která ještě více nastartují jejich kariérní posun.

Lektoři jsou objektivně hodnoceni na základě jejich kvalifikace a odborné zkušenosti.

Lektorské centrum vybavené dostatkem pracovních míst, počítači s přístupem k internetu a kopírkou jsou samozřejmostí. Součástí našeho lektorského centra je také bohatě vybavená knihovna.

Business woman standing outside office buildings.

V případě, že není vypsána pozice odpovídající tvé kvalifikaci, zašli svůj životopis na jobs@threshold.cz.

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

5 tématických příměstských táborů s angličtinou, stačí si vybrat! Skvělí lektoři, zábava, komunikace, pohyb, hry.

Využijte kombinace slevy od nás a NOVĚ i příspěvku až
800 Kč/dítě od Aktivního města (Praha 5,6,17)

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0