Director of Studies

Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů
0 +

Jazyková škola Threshold Training Associates specializující se na firemní výuku hledá metodika jazykové výuky.

Jazyková škola Threshold Training Associates se již 29 let specializuje na výuku jazyků s obchodním, profesním a akademickým zaměřením. Výuku zajišťujeme především pro firmy, instituce i širokou veřejnost. Působíme v Praze i celé České republice.

Náplň práce

Metodické úkoly

  • nábor nových lektorů a související administrativa
  • další vzdělávání lektorů (hospitace, individuální konzultace, vedení workshopů…)
  • příprava a realizace jazykových auditů
  • příprava sylabů pro pravidelné kurzy a kurzy na míru
  • tvorba interního newsletteru pro lektory

Administrativní úkoly

  • komunikace s lektory a koordinátory jazykových kurzů
  • práce s interní databází
  • příprava a administrace hodnocení jazykového pokroku u firemních klientů

Očekáváme

  • VŠ titul v oboru anglický jazyk (aprobace s českým nebo jiným jazykem výhodou)
  • znalost anglického jazyka minimálně na úrovni C1
  • minimálně 2 roky praxe s výukou jazyků
  • velmi dobrou znalost práce s MS Office
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • spolehlivost, tvořivost a schopnost pracovat samostatně
  • smysl pro humor, včetně toho černého

Nabízíme

  • pracovní příležitost v kvalitní a stabilní jazykové škole (29 let na trhu, člen EAQUALS a Asociace jazykových škol ČR)
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • rodinné prostředí, osobní přístup a prima partu kolegů, bez kterých se neobejdete
  • možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nás prosím kontaktujte a zašlete nám svůj životopis na adresu jobs@threshold.cz

Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti po dobu trvání výběrového řízení. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.

Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

Zábavná a zároveň naučná forma letních příměstských táborů s angličtinou pro děti. Nabízíme celkem 5 zaměření, stačí si vybrat!

Obyvatelé Prahy 5 mohou zažádat o příspěvek
ve výši 800 Kč/dítě na naše letní kempy

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0