Lektor/ka němčiny

0 +
Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů

Na výuku kurzů němčiny pro firemní klienty hledáme lektorry němčiny. Výuku lze vést online nebo prezenčně.

Náplň práce

Očekáváme

  • VŠ pedagogické vzdělání nebo VŠ vzdělání a znalost jazyka na úrovni C1
  • výbornou znalost vyučovaného jazyka
  • praxe s výukou individuálních i skupinových kurzů
  • příjemné a odpovídající vystupování, dochvilnost, flexibilitu, zodpovědný a tvůrčí přístup

Nabízíme

  • práci pro kvalitní a stabilní jazykovou školu – člena EAQUALS (Evropské asociace jazykových škol) a Asociace jazykových škol ČR
  • zázemí přátelské rodinné firmy, kde znáte jménem Vy nás a my Vás
  • spolupráci s koordinátorem jazykových kurzů, který je Vám ochoten pomoci s jakýmkoliv dotazem
  • administrativní a metodickou podporu kdykoliv v průběhu spolupráce
  • možnosti dalšího vzdělávání – metodická školení a webináře, bezplatná účast na oborových konferencích
  • skvěle vybavenou knihovnu
  • kávu pro Vás ve škole zdarma
  • večírky pro učitele, kde smyslem je se potkat a sdílet zkušenosti 🙂

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti po dobu trvání výběrového řízení. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.

0