Lektor/ka prezentační výuky AJ v Praze

0 +
Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů

Jazyková škola Threshold Training Associates se již 27 let specializuje na výuku jazyků s obchodním, profesním a akademickým zaměřením. Výuku zajišťujeme především pro firmy, instituce i širokou veřejnost. Působíme v Praze i celé České republice.

Náplň práce

  • výuka individuálních a skupinových kurzů dospělých studentů – místo výuky PREZENČNĚ U KLIENTA
  • v případě zájmu můžeme doplnit rozvrh lektora/ky o kurzy pro děti a náctileté
  • příprava lekcí dle učebnice či s využitím internetových zdrojů
  • administrativa spojená s jazykovou výukou (evidence docházky, administrace hodnocení jazykového pokroku a doplňování výsledků do elektronického systému, atp.)

Očekáváme

  • VŠ pedagogické vzdělání nebo VŠ vzdělání a mezinárodní zkoušku z jazyka na úrovni C1 a/nebo TEFL / CELTA (preferujeme uchazeče s tímto učitelským certifikátem)
  • výbornou znalost vyučovaného jazyka
  • rodilé mluvčí českého jazyka
  • praxe s výukou individuálních i skupinových kurzů
  • zkušenost s přípravou na mezinárodní zkoušky výhodou
  • příjemné a odpovídající vystupování, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědný a tvůrčí přístup

Nabízíme

  • flexibilní práci v různých lokalitách Prahy
  • dobré pracovní podmínky a dlouhodobou spolupráci na ŽL nebo DPP
  • administrativní a metodickou podporu
  • možnosti dalšího vzdělávání – metodická školení a webináře
  • přátelskou atmosféru rodinné firmy
  • sleva na jazykové kurzy
  • moderní lektorské zázemí
  • velice dobře vybavenou knihovnu
  • práci pro kvalitní a stabilní jazykovou školu – člena EAQUALS (Evropské asociace jazykových škol) a Asociace jazykových škol

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nás prosím kontaktujte a zašlete nám svůj životopis na adresu jobs@threshold.cz

Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti po dobu trvání výběrového řízení. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.

0