Neváhejte nás kontaktovat!

Náš tým je připraven Vám obratem pomoci.

Threshold děti

Threshold Training Associates s.r.o.

Další kontakty naleznete v sekci Náš tým.

Jak se k nám dostanete?

MHD - ze stanice metra B Smíchovské nádraží

Tramvají číslo 4, 5, 12, 20 na zastávku Sídliště Barrandov. Cesta ze Smíchova trvá cca 12 minut. Po vystoupení z tramvaje přejděte trať před přední částí soupravy a pokračujte směrem do sídliště – cca 100 metrů od zastávky je nad schodištěm Trnkovo náměstí. Prostory jazykové školy jsou v panelovém domě po vaší pravé straně. Vchod do školy je přímo z náměstí, 2. dveře vpravo.

Autobusem číslo 170 ze zastávky Budějovická (před Raiffeisen bankou) do zastávky Záhorského – cesta trvá cca 30 min. Ze zastávky Záhorského půjdete ve směru jízdy cca 50m, projdete průchodem v panelovém domě po Vaší pravé ruce a vyjdete na Trnkově náměstí. Prostory jazykové školy uvidíte diagonálně na druhé straně náměstí.

Od Barrandovského mostu ulicí K Barrandovu směr Plzeň. Před druhou benzínovou pumpou OMV (hned za Aquaparkem Barrandov) odbočíte doprava do ulice Wassermannova. Sjedete po ní až na křižovatku tvaru T a odbočíte doprava. Po cca 50 metrech budete mít po levé straně parkoviště u konečné zastávky tramvaje, po pravé straně dětské hřiště a za ním Trnkovo náměstí. Zaparkujte, prostory jazykové školy jsou v panelovém domě na pravé straně náměstí. Vchod do školy je přímo z náměstí, 2. dveře vpravo.

Otevírací doba

Recepce

Kancelář

září - červen

červenec - srpen

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

5 tématických příměstských táborů s angličtinou, stačí si vybrat! Skvělí lektoři, zábava, komunikace, pohyb, hry.

Využijte kombinace slevy od nás a NOVĚ i příspěvku až
800 Kč/dítě od Aktivního města (Praha 5,6,17)

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0