Kurzy pro každého, kdo se chce zlepšit

Dospělí i děti si u nás přijdou na své. Vyberte si ze široký nabídky kurzů v několika jazycích!

online 03 0 1 removebg preview
Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů
0 +

Nabídka kurzů pro školní rok 2023/2024

Proč studovat angličtinu a další cizí jazyky?

  • Angličtina je druhý nejrozšířenější jazyk na světě – domluvíte se s ní s cca půl miliardou lidí, stává se základním mezinárodním dorozumívacím prostředkem.
  • Vaše jistota na trhu práce – znalost angličtiny a dalších cizích jazyků zvyšuje Vaše možnosti uplatnění na trhu práce, a to už ve všech oborech. Pokud jezdíte na služební cesty do zahraničí, pravidelně komunikujete se zahraničními obchodními partnery nebo si chcete zvýšit kvalifikaci, je pro Vás v řadě oborů angličtina nezbytná a jiné jazyky výhodou.
  • Certifikát – získání mezinárodně uznávaného certifikátu je při studiu jazyka velkou motivací. Ať už se rozhodnete připravovat se na certifikát z obecného nebo obchodního jazyka, nejen že rozvinete své jazykové znalosti a schopnosti, ale získáním certifikátu získáte výhodu na trhu práce i jako uchazeč o studium na zahraničních školách.
  • Studium a práce v zahraničí – pokud se chystáte studovat na střední či vysoké škole mimo Českou republiku, znalost angličtiny je ve většině případů vstupenkou a zároveň nezbytnou podmínkou. Anglicky vyučované studijní programy už jsou rozšířeny i ve většině zemí, kde angličtina není úředním jazykem, někde ale zůstává nutným předpokladem studia znalost místního jazyka.
  • Cestujte nezávisle – už nebudete závislí na tlumočnících, průvodcích cestovních kanceláři a nebudete potřebovat těžké slovníky. Pomocí angličtiny se téměř všude a lépe domluvíte a poznáte i jiné země a jejich kulturu. Pozor, do některých zemí je vhodné vybavit se alespoň základní znalostí místního jazyka.
  • Noví přátelé a zážitky, neomezené informace – díky znalosti cizího jazyka, internetu a moderním technologím můžete komunikovat  doslova s celým světem, získávat informace z původních zdrojů, číst knihy nebo sledovat filmy v originále.

Znalost angličtiny a dalších cizích jazyků je Vaší vstupenkou do celého světa. Umožní Vám globálně se orientovat a rozšíří Vaše osobní možnosti ve všech směrech.

Studenti všech typů jsou rozděleni do skupin dle SERR, Společného evropského referenčního rámce pro jazyky, který poskytuje základ pro vypracovávání jazykových učebnic, testů, zkušebních materiálů apod. Zároveň podrobně popisuje, jakým způsobem musí studenti ovládat daný jazyk, aby své znalosti mohli prakticky využívat.

Angličtina pro školáky a teenagery

Nabízíme kurzy pro žáky 1. i 2. stupně základní školy, včetně starších ročníků, které čekají přijímací zkoušky na střední školy.
Máme vypsané skupinové lekce i pro středoškoláky.

Letos jako novinku nabízíme i přípravné kurzy na  Cambridgskou zkoušku FCE (úroveň B2) nebo CAE (úroveň C1). To ocení nejen dospělí ve svém zaměstnání, ale i studenti, kteří budou moc certifikát uplatnit ve škole kde studují  a „vyhnou“ se tak maturitní zkoušce z AJ. Stačí jenom zjistit jakou zkoušku která střední škola uznává!

Náplň kurzů se liší podle věku, pokročilosti a potřeb žáků.
Nejčastěji je zaměřena na rozvoj komunikace a dalších dovedností, na které nezbývá ve škole dostatek času. Prostor je ale věnován i opakování gramatiky, jejímu procvičení a upevnění.
Výběrem pestrých aktivit usilujeme o podchycení zájmu účastníků a jejich motivaci pro studium cizích jazyků.
Pro všechny stupně pokročilosti a věkové skupiny používáme moderní učebnice doplněné vlastními materiály.

camp2

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

5 tématických příměstských táborů s angličtinou, stačí si vybrat! Skvělí lektoři, zábava, komunikace, pohyb, hry.

Využijte kombinace slevy od nás a NOVĚ i příspěvku až
800 Kč/dítě od Aktivního města (Praha 5,6,17)

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0