Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

Zábavná a zároveň naučná forma letních příměstských táborů s angličtinou pro děti. Nabízíme celkem 5 zaměření, stačí si vybrat!

Obyvatelé Prahy 5 mohou zažádat o příspěvek ve výši
800 Kč/dítě na naše letní kempy

9 hodin angličtiny denně

Sportovní i umělecké zaměření

Skvělí lektoři s praxí

Vyberte si jeden z kempů dle zaměření a termínu!

Naše letní anglické kempy jsou vhodné pro děti od 7 do 15 let

Dostupné

15.7.-19.7.2024 | 09:00-16:30

5 990 

Dostupné

29.7.-2.8.2024 | 09:00-16:30

5 990 

Dostupné

19.8.-23.8.2024 | 09:00-16:30

5 990 

O čem jsou letní kempy s Thresholdem?

Vše v ceně, včetně vstupů, obědů a celodenního pitného režimu.

Léto nechte na nás!

A hlavně se těšte na naše nejlepší lektory, převážně rodilé mluvčí, které dobře známe, baví je vás učit a už půl roku s námi plánují, co všechno si společně zahrajeme, vytvoříme, natočíme, uvaříme, vymyslíme a jak to všechno dostaneme do týdne, který má jen 50 hodin a uteče jako voda.

Recenze od rodičů na letní kempy

Nejčastější dotazy - FAQ

Příchod dětí 8:45 – 9:00
Den končí 16:30

Děti budou rozděleny do 3 věkových kategorií dle věku / třídy a pokročilosti. 7-10 let, 10 – 12 let a 12 – 15 let. Pokud některé dítě bude pokročilejší než jeho vrstevníci, můžeme ho po dohodě přesunout do vyšší skupiny.

Dopoledne je zaměřené na seznámení se s tématem, které bude navazovat po obědě. Děti se hravě a zážitkově (přiměřeně věku) naučí potřebné fráze a slovíčka, sehrají si krátké role…. Pokud mají odpoledne hrát ringo, kick ball nebo kubb, tak si dopoledne proberou sporty, pokyny, názvy vybavení, pravidla,  podívají se na krátké video, proberou herní taktiky. Na oběd půjdeme do reastaurace Kamera, popř. do ZŠ Chaplinovo náměstí (pokud budou v létě vařit). Lektoři sedí a komunikují anglicky s dětmi i během oběda. Potom navážeme hrami a sporty nebo v případě Storytellingu prací s příběhem, tvorbou postav, atp. Odpolední sportování nebo tvoření probíhá v angličtině, z dětí se stanou sportovní komentátoři, rozhodčí, sportovci, trenéři, tanečníci, spisovatelé a snílci.

Pokud budete potřebovat, aby Váš syn / dcera mohl přijít na kemp dříve nebo si ho potřebujete vyzvednout později, vynasnažíme se Vám vyjít vstříc.

Nebojte se, nebude. Počítáme s tím a těšíme se, že se v létě setkáme se spokojenými loňskými účastníky i jejich kamarády. Děti se nám hlásí a jakmile se kempy naplní, podíváme se, zda a v jaké míře se nám děti opakují. Dopolední program má každý lektor trochu jiný, dle věku dětí i svých preferencí. Již od podzimu pracujeme na novém obsahu kempu s tím, že se děti mohou těšit i na nejoblíbenější sporty a aktivity z loňského roku.

Pokud jste byli na sportovním kempu, pojeďte znovu nebo zkuste Storytelling a vytvořte svůj vlastní příběh, Kolem světa za 5 dní nebo třeba letošní novinky Angličtinu a breakdance nebo Angličtinu a street dance.,

Nebojte se. Program je uzpůsobený věku a znalostem dětí. Chceme, aby si děti angličtinu zamilovaly. Aby se nebály a jazykem mluvily celý den.
Vtáhneme je do činností tak, že si ani neuvědomí, že nemluví česky….

Nejen děti, ale všichni se už těšíme, až se opět dostaneme ven s kamarády a pořádně se protáhneme a zasmějeme. Výuka je názorná, lekce na sebe navazují, učí-li se nový sport, vysvětlí se pravidla, přehraje a okomentuje se ukázka na videu, odpoledne si děti sport zkusí, vše v AJ. Dle situace, věku a pokročilosti dětí můžeme na hřišti zapojit moderátory, kteří hru komentují, rozhodčí, trenéry, po hře můžeme vše zhodnotit, popř. formou diskusního klání,  porovnávat jednotlivé sporty a aktivity, které dosud proběhly, atp.

Sporty nejsou nijak náročné na fyzickou kondici a věříme, že řada z nich bude pro děti nová. Dopoledne budeme častěji v učebně, děti se budou názornou a zábavnou formou, přiměřenou věku, jazykově připravovat na odpolední hry a sporty nebo jiný program. Témata a náročnost je přizpůsobena věku a znalostem dětí. Například rodina, představení, seznámení, koníčky, co mám / nemám rád, části těla, sport a hry, akční slovesa / fráze, modální slovesa, popis, instrukce, pokyny, potraviny, recepty, vaření,…). Dopoledne budeme více v učebně odpoledne venku. Někdy využijeme sportoviště, jindy okolní přírodu. Děti si zahrají ringo, kubb, kick ball, dodge ball, mini golf, discgolf nebo hookbruč. Pro deštivé dny máme „mokrou variantu“, např. popcorn a film s diskuzí, cooking show, projekty a hry.

Cestovatelé kolem světa navštíví vybrané země, které to budou, zatím obestírá tajemství. Až do poslední chvíle zatajíme, zda si připravíte skvělé sushi, složíte origami nebo vytvoříte vlastní animé. Steak k obědu Vám neslíbíme, ale čaj o páté nevylučujeme, hned jak dokončíte běhací scrabble nebo dohrajete americký Dodge ball. Chápete to správně. Zážitkem Vás seznámíme se zvláštnostmi vybraných zemí, s jejich kulturou, výrobky, zvyky, zahrajete si jejich tradiční hry a sporty, připravíte si jejich typická jídla. Budete uvnitř i venku, sedět i sportovat, vymýšlet, poznávat i tvořit a hlavně mluvit.

Příběhy vládnou světům dětí i dospělých! My zůstaneme v těch pro děti a teenagery. Prozkoumáme různé vypravěčské techniky, rozdíly mezi žánry, kdo to je vypravěč a mnoho dalšího. To vše prostřednictvím zábavných a poutavých aktivit uvnitř i venku.  Svůj příběh pak budete moci napsat / nakreslit do vlastnoručně vyrobené knížky. Program i jazyk jako vždy přizpůsobíme věku a znalostem dětí. Mladší děti do příběhu více kreslí a těšíme se i na starší děti, kteří vytvoří komplexní příběhy a zápletky.

Vydejte se na vzrušující literární cestu s naším programem „Storytelling – Cesta příběhu“! Během jediného týdne si ukážeme jednoduchou, ale účinnou metodu, jak vytvořit vlastní poutavé příběhy. Pod vedením zkušených lektorů angličtiny a tvůrčího psaní se účastníci ponoří do rozmanitých metod a technik vyprávění příběhů.

Pro naše nejmladší spisovatele to bude dobrodružství, v němž nejprve popustí uzdu své bezbřehé fantazii, oživí postavy a nakonec utkají příběhy, které dají vzniknout zcela novým světům.

Pro starší a jazykově zdatnější tvůrce nabízí program bohatou mozaiku her a cvičení, jejichž cílem je podnítit kreativitu. Ponořte se do diskusí o psaní a tvůrčích technikách, prozkoumejte složitosti vývoje postav, času vyprávění, výstavby příběhu a pochopení cílového publika. Proč záleží na žánru a jak formuje vaše vyprávění? Tyto a další otázky budeme zkoumat po celý týden – jak jinak, než v anglickém jazyce! Vydejte se s námi na týden do světa příběhů, který vás doslova vtáhnou do děje. 📚🌟 #StorytellingMagic #LiteraryAdventure #SummerCamp

Tento kemp pořádáme ve spolupráci s Fit ateliérem, který také sídlí na Trnkově náměstí. Dopoledne se dětem budou věnovat zkušení a letně naladění lektoři naší jazykové školy. Obsah lekcí bude hravý, prázdninový, přizpůsobený věku a provázaný s odpoledními aktivitami. Odpoledne se děti vytančí pod vedením zkušených trenérů z Fit ateliéru. Trenér Fit ateliéru, Jakub Papert, bude trénovat v angličtině, ale pokud by nejmenší nerozuměli, pomůže jim v češtině. Na závěr týdne pozveme rodiče do Fit ateliéru na závěrečný battle, aby si s námi vychutnali atmosféru kempu a léta. 

Tento kemp pořádáme ve spolupráci s Fit ateliérem, který také sídlí na Trnkově náměstí. Dopoledne se dětem budou věnovat zkušení a letně naladění lektoři naší jazykové školy. Obsah lekcí bude hravý, prázdninový, přizpůsobený věku a provázaný s odpoledními aktivitami. Odpoledne se děti vytančí pod vedením zkušených trenérů z Fit ateliéru. Dopoledne i odpoledne proběhne v angličtině. Trenérka Fit ateliéru bude trénovat v angličtině, ale pokud by nejmenší nerozuměli, pomůže jim v češtině. Na závěr týdne pozveme rodiče do Fit ateliéru na závěrečný battle, aby si s námi vychutnali atmosféru kempu a léta.   

V ceně jsou obědy v jídelně ZŠ Chaplinovo náměstí, případně v restauraci Kamera, pokud by v některém z turnusů jídelna nevařila. S jídelnou i s kamerou máme výbornou zkušenost. V naší škole bude zajištěn pitný režim. Děti si s sebou z domova vezmou pouze dopolední a odpolední svačinu a láhev s pitím. Pokud má Vaše dítě nějaké dietní omezení, domluvíme se individuálně. Jídelna i restaurace se snaží vyjít vstříc v rámci možností a případně dětem ohřejí přinesený oběd.

Letní kempy mají naši lektoři za odměnu.  Jsou kreativní, baví je vymýšlet hry a způsoby, jak děti učit zábavnou formou, úměrnou jejich věku. Dobře je známe, jsou kvalifikovaní, spolupracují s námi i ve školním roce.  Starší skupiny vedou zahraniční lektoři, s nejmladšími dětmi je nejčastěji český lektor, který však hovoří co nejvíce anglicky.

V kancelářích naší školy budou vždy česky mluvící kolegové, na které se může lektor nebo Vaše dítě obrátit a vše vyřešíme. Mladší děti budou mít na část lekcí bilingvní, česky hovořící učitele. Do odpoledních sportovních aktivit zapojujeme dle počtu dětí kromě lektorů také anglicky hovořící české vedoucí.

Kempy jsou pro děti ze základních škol, které měly ve škole alespoň rok angličtiny. Předběžně předpokládáme rozdělení dětí na věkové kategorie: 7 – 10 let, 10 – 12 let, 12 – 15 let. Věkové kategorie se překrývají, abychom mohli zohlednit i třídu, případně vyšší pokročilost studenta, než odpovídá věku. Pokud některé dítě bude pokročilejší než jeho vrstevníci, můžeme ho po dohodě přesunout do vyšší skupiny. Předpokládáme úrovně od A0+ až B1+. Těšíme se i na děti, které ukončily 1. třídu.

Věříme, že tato situace nenastane. Snad už nikdy:-)
Školné vrátíme v plné výši, obratem, nejpozději však do 2 týdnů od plánovaného zahájení kempu..

Galerie

Podívejte se na jedinečné momentky z našich letních kempů.

Získejte od nás slevu 400 Kč

… pokud přihlásíte sourozence (sleva na osobu)
… pokud jste na našem kempu byli už loni (2023)
… pokud se přihlásíte na dva a více termínů (sleva na každý kurz)
… pro děti, které s námi absolvovaly jazykové kurzy jarní semestr 2024
pro děti, které absolvovaly s Fit ateliérem jarní semestr 2024 nebo letní kemp 2023. (platí pouze pro kemp AJ a Breakdance a AJ a Street dance)

Výše uvedené slevy se nesčítají.

Možnost získání příspěvku od městské části Prahy 5 a 6

Možnost získání příspěvku od městské části Prahy 5 a 6 (informace u ceny)

Obyvatelé Městské části Praha 5 a 6 budou pravděpodobně moci i letos zažádat o  příspěvek na naše kempy na portálu www.aktivnimesto.cz
Jakmile budou k dispozici další informace, dáme Vám vědět.

Na něco jsme zapomněli?

Tak, prosím, neváhejte a napište na e-mail kurzy@threshold.cz nebo zavolejte Janě Krueger na 734 850 455.

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

Zábavná a zároveň naučná forma letních příměstských táborů s angličtinou pro děti. Nabízíme celkem 5 zaměření, stačí si vybrat!

Obyvatelé Prahy 5 mohou zažádat o příspěvek
ve výši 800 Kč/dítě na naše letní kempy

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0