Angličtina utajená v zážitku

I jazyky podléhají módním trendům a angličtina je díky hudbě, hrám, filmům, studiu i cestování stále esperantem mladých. Příležitostí k poslechu, sledování filmů a videí nebo četbě je v současnosti nadbytek, možností mluvit značně ubylo.

Ne každý rodič je připraven poslat dítě samotné na kurz do zahraničí a ne každé dítě je od malička ostřílený cestovatel. Prázdniny jsou delší než dovolená a tak se varianta kvalitního příměstského kempu, kde se děti celý den smysluplně baví, jeví jako ideální.

Naše anglické kempy

Letní program pro děti 7 – 15 let je odlehčený, zážitkový, vedený osvědčenými lektory, převážně rodilými mluvčími, kteří se na dětské kurzy specializují a učí je s nadšením. Děti dělíme do skupinek dle věku a znalostí.

Hraní s loutkami 3

Na co se děti mohou letos těšit?

Chtěli jsme mít něco pro děti sportovní, tvořivé i hravé. Aby byl kemp výzvou, ale výzvou netradiční, laskavou. Chyba je u nás „kámoš“ bez které by nebyl pokrok.

Na kempu „Angličtina a netradiční hry a sporty“ děti sportují, ale sporty jsou pro většinu dětí nové. Teprve se je učí a neočekává se, že v nich budou excelovat. Zkusí si dodge ball, ringo, kickball a možná discgolf.

V kempu Angličtina, loutkaření a videoklipy si mladší loutkáři vymyslí příběh nebo krátký loutkový skeč, mistr loutkář jim pomůže loutky obléci a namalovat a naučí je loutky vodit. Vyrobí si kulisy, formou her secvičí příběhy a v pátek sehrají velkou premiéru. Teenageři místo loutkaření budou vymýšlet, natáčet a stříhat videa různých žánrů.

V kempu „Kolem světa za 5 dní“ navštívíme vybrané země a formou zážitku děti seznámíme s jejich zvláštnostmi. Připraví si sushi, složí origami nebo vytvoří animé. Steak k obědu neslíbíme, ale čaj o páté nevylučujeme, ovšem až dokončí běhací scrabble nebo dohrají americký Dodge ball.

Dopoledne jsme více uvnitř, formou her, videí a scének seznamujeme děti s tématem, slovíčky, pravidly her, sportů, tvorbou scénáře atp. Odpoledne navážeme na okolních sportovištích nebo v Prokopském údolí hrami a sporty nebo v případě loutkového a video kurzu prací s příběhem, výrobou a voděním loutek, nácvikem představení nebo točením v exteriérech.

Minigolf

Zábava a učení ruku v ruce

Zážitek, překvapení, spolupráce a legrace jsou viditelným tmel našich kempů. A propracovaná metodika a provázané aktivity jsou jejich stavební kameny. Co vidím a slyším, zapomenu, ale co zažiji, umím i po čase použít. A když si to zopakuji, ošálím Ebbinghausovu křivku zapomínání. Děti potřebují angličtinu, aby pochopily pravidla a mohly si hru nebo sport zkusit. Potřebují angličtinu, aby popsaly svoji loutku, napsaly příběh, zahrály divadlo nebo natočily videoklip. Jazyk je zde nástrojem, který děti používají, aby mohly společně dělat to, co je baví. Že se tím i učí, jim v létě zatajíme.

Máte ještě volná místa?

Místa zatím jsou, ale v každém běhu je jen 36 dětí, atmosféra rodinná, tak neváhejte. Více zde.

Naším posláním je poskytovat konzistentní, dlouhodobé a vysoce kvalitní jazykové služby všem našim studentům. Starat se o vás bude náš profesionální tým, jehož cílem je váš pokrok, spokojenost a prvotřídní zážitek z lekcí.

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

5 tématických příměstských táborů s angličtinou, stačí si vybrat! Skvělí lektoři, zábava, komunikace, pohyb, hry.

Využijte kombinace slevy od nás a NOVĚ i příspěvku až
800 Kč/dítě od Aktivního města (Praha 5,6,17)

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0