Mezinárodní jazykové zkoušky

Vyberte si ze široké nabídky mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek!

kurzy pro verejnost 01 removebg preview
Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů
0 +

Mezinárodní jazykové zkoušky

S přípravou k mezinárodně uznávaným zkouškám má naše společnost mnohaleté zkušenosti. Někteří naši lektoři se specializují výhradně na ni, většinou v rámci cíleného firemního vzdělávání. V průběhu naší existence od roku 1995 jsme ke zkouškám připravili celou řadu studentů z firem i z řad veřejnosti. Díky pečlivému diagnostickému testování, systému předtestování a zintenzivnění výuky před zkouškou se úspěšnost našich studentů pohybuje okolo 96 %.

Složení některé z níže uvedených zkoušek je ideálním prvkem motivace ve výuce jazyka a pokroku studenta. Podle potřeby klienta a cílů výuky pomůžeme zvolit vhodný typ zkoušky, ke kterému celé studium směřuje. Nabízíme širokou škálu zkoušek pro různé jazyky, znalostní úrovně, s různou dobou platnosti i mírou mezinárodního uznání.

mezinarodni zkousky removebg preview
eaquals accredited 140

EAQUALS je mezinárodní členská asociace, která podporuje excelenci v jazykovém vzdělávání na celém světě. Její členové – organizace a instituce zabývající se výukou a studiem všech jazyků – usilují o nejvyšší standardy. Je uznávanou autoritou v oblasti akreditace a zajišťování kvality; organizace spravuje svůj vlastní akreditační systém a navrhuje systémy pro ostatní. Prostřednictvím pevných vzdělávacích principů a hodnot se Eaquals snaží stát se vedoucím profesním sdružením pro jazykové vzdělávání na celém světě.

www.eaquals.org

Asociace jazykových škola

Asociace jazykových škol (AJŠ) je profesní sdružení jazykových škol. Zakládá si na tom, že členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby.

AJŠ vznikla v roce 2015 sloučením ACERT – Asociace certifikovaných jazykových škol a AJŠA – Asociace jazykových škol a agentur ČR. V současné době je jedinou asociací sdružující jazykové školy a agentury v České republice. Smyslem asociace je mimo jiné i úsilí vnést do obchodního prostředí jazykových služeb etický rozměr. Proto Etický kodex člena zavazuje členské školy k zodpovědnému jednání a chování vůči klientům, spolupracovníkům i dalším podnikatelským subjektům.

Asociace jazykových škol je přidruženým členem EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), což je mezinárodní asociace sdružující organizace a instituce zabývající se jazykovým vzděláváním.

www.asociacejs.cz

Authorized test center

Threshold je akreditovaným zkušebním centrem mezinárodně uznávané zkoušky TOEIC® (Test of English for International Communication). Testuje úroveň anglického jazyka používaného v běžné komunikaci ve firemním a podnikatelském prostředí dle znalostní stupnice A1 – C1. Existuje rovněž ve verzi pro francouzštinu (TFI) a němčinu (WiDaF).

www.etsglobal.org/cz/en

agency approved

IALC je mezinárodní nezisková asociace, která od roku 1983 akredituje nezávislá jazyková centra, která vyučují jazyk své země.

Jazykové školy IALC mají zaručenou kvalitu a jsou butikové a poskytují zaručenou profesionalitu, osobní přístup a výjimečný zážitek z výuky.

euroexam

Jsme akreditovaným testovacím centrem mezinárodně uznávaných zkoušek Euroexams, obecné a obchodní angličtiny. Zkoušky jsou praktické, zaměřené na komunikaci a využití jazyka v praxi. Testují mluvení, poslech, psaní a porozumění čtenému textu na šesti znalostních úrovních dle ERR (A1-C2).

www.euroexam.org/en

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

Zábavná a zároveň naučná forma letních příměstských táborů s angličtinou pro děti. Nabízíme celkem 5 zaměření, stačí si vybrat!

Obyvatelé Prahy 5 mohou zažádat o příspěvek
ve výši 800 Kč/dítě na naše letní kempy

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0