Mezinárodní jazykové zkoušky

Vyberte si ze široké nabídky mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek!

kurzy pro verejnost 01 removebg preview
0 +
Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů

Mezinárodní jazykové zkoušky

S přípravou k mezinárodně uznávaným zkouškám má naše společnost mnohaleté zkušenosti. Někteří naši lektoři se specializují výhradně na ni, většinou v rámci cíleného firemního vzdělávání. V průběhu naší existence od roku 1995 jsme ke zkouškám připravili celou řadu studentů z firem i z řad veřejnosti. Díky pečlivému diagnostickému testování, systému předtestování a zintenzivnění výuky před zkouškou se úspěšnost našich studentů pohybuje okolo 96 %.

Složení některé z níže uvedených zkoušek je ideálním prvkem motivace ve výuce jazyka a pokroku studenta. Podle potřeby klienta a cílů výuky pomůžeme zvolit vhodný typ zkoušky, ke kterému celé studium směřuje. Nabízíme širokou škálu zkoušek pro různé jazyky, znalostní úrovně, s různou dobou platnosti i mírou mezinárodního uznání.

V ČR jsou nejznámější tyto tři mezinárodně uznávané zkoušky z anglického jazyka.

mezinarodni zkousky removebg preview
eaquals accredited 140

EAQUALS je mezinárodní členská asociace, která podporuje excelenci v jazykovém vzdělávání na celém světě. Její členové – organizace a instituce zabývající se výukou a studiem všech jazyků – usilují o nejvyšší standardy. Je uznávanou autoritou v oblasti akreditace a zajišťování kvality; organizace spravuje svůj vlastní akreditační systém a navrhuje systémy pro ostatní. Prostřednictvím pevných vzdělávacích principů a hodnot se Eaquals snaží stát se vedoucím profesním sdružením pro jazykové vzdělávání na celém světě.

www.eaquals.org

ajs 1 1

Asociace jazykových škol (AJŠ) je profesní sdružení jazykových škol. Zakládá si na tom, že členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby.

AJŠ vznikla v roce 2015 sloučením ACERT – Asociace certifikovaných jazykových škol a AJŠA – Asociace jazykových škol a agentur ČR. V současné době je jedinou asociací sdružující jazykové školy a agentury v České republice. Smyslem asociace je mimo jiné i úsilí vnést do obchodního prostředí jazykových služeb etický rozměr. Proto Etický kodex člena zavazuje členské školy k zodpovědnému jednání a chování vůči klientům, spolupracovníkům i dalším podnikatelským subjektům.

Asociace jazykových škol je přidruženým členem EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), což je mezinárodní asociace sdružující organizace a instituce zabývající se jazykovým vzděláváním.

www.asociacejs.cz

atc 1 1

Threshold je akreditovaným zkušebním centrem mezinárodně uznávané zkoušky TOEIC® (Test of English for International Communication). Testuje úroveň anglického jazyka používaného v běžné komunikaci ve firemním a podnikatelském prostředí dle znalostní stupnice A1 – C1. Existuje rovněž ve verzi pro francouzštinu (TFI) a němčinu (WiDaF).

www.etsglobal.org/cz/en

ialc 1 1

IALC je mezinárodní nezisková asociace, která od roku 1983 akredituje nezávislá jazyková centra, která vyučují jazyk své země.

Jazykové školy IALC mají zaručenou kvalitu a jsou butikové a poskytují zaručenou profesionalitu, osobní přístup a výjimečný zážitek z výuky.

Jsme akreditovaným testovacím centrem mezinárodně uznávaných zkoušek Euroexams, obecné a obchodní angličtiny. Zkoušky jsou praktické, zaměřené na komunikaci a využití jazyka v praxi. Testují mluvení, poslech, psaní a porozumění čtenému textu na šesti znalostních úrovních dle ERR (A1-C2).

www.euroexam.org/en

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


eaquals accredited 140 1 1
ajs 1 1
ialc 1 1
0