Kurzy pro veřejnost | Threshold

Kurzy pro veřejnost

Kurzy pro veřejnost

 

Proč studovat angličtinu a další cizí jazyky?

  1. Angličtina je druhý nejrozšířenější jazyk na světě – domluvíte se s ní s cca půl miliardou lidí, stává se základním mezinárodním dorozumívacím prostředkem.
  2. Vaše jistota na trhu práce – znalost angličtiny a dalších cizích jazyků zvyšuje Vaše možnosti uplatnění na trhu práce, a to už ve všech oborech. Pokud jezdíte na služební cesty do zahraničí, pravidelně komunikujete se zahraničními obchodními partnery nebo si chcete zvýšit kvalifikaci, je pro Vás v řadě oborů angličtina nezbytná a jiné jazyky výhodou.
  3. Certifikát – získání mezinárodně uznávaného certifikátu je při studiu jazyka velkou motivací. Ať už se rozhodnete připravovat se na certifikát z obecného nebo obchodního jazyka, nejen že rozvinete své jazykové znalosti a schopnosti, ale získáním certifikátu získáte výhodu na trhu práce i jako uchazeč o studium na zahraničních školách.
  4. Studium a práce v zahraničí – pokud se chystáte studovat na střední či vysoké škole mimo Českou republiku, znalost angličtiny je ve většině případů vstupenkou a zároveň nezbytnou podmínkou. Anglicky vyučované studijní programy už jsou rozšířeny i ve většině zemí, kde angličtina není úředním jazykem, někde ale zůstává nutným předpokladem studia znalost místního jazyka.
  5. Cestujte nezávisle – už nebudete závislí na tlumočnících, průvodcích cestovních kanceláři a nebudete potřebovat těžké slovníky. Pomocí angličtiny se téměř všude a lépe domluvíte a poznáte i jiné země a jejich kulturu. Pozor, do některých zemí je vhodné vybavit se alespoň základní znalostí místního jazyka.
  6. Noví přátelé a zážitky, neomezené informace – díky znalosti cizího jazyka, internetu a moderním technologím můžete komunikovat  doslova s celým světem, získávat informace z původních zdrojů, číst knihy nebo sledovat filmy v originále.

 

Znalost angličtiny a dalších cizích jazyků je Vaší
vstupenkou do celého světa.

Umožní Vám globálně se orientovat
a rozšíří Vaše osobní možnosti
ve všech směrech.