Pobytové kurzy | Threshold

Pobytové kurzy

Pobytové kurzy

Naše pobytové kurzy angličtiny ve Vás rozvíjí schopnost MLUVIT a zlepšit své komunikační dovednosti v krátkém čase.

Spolu s našimi vynikající lektory se „ponoříte“ do angličtiny a zažijete neopakovatelný týden intenzivního kurzu. V průběhu sedmi dnů obklopeni panenskou přírodou a v příjemném penzionu, kde angličtina je jediným oficiálním jazykem, Vás naučíme plynně konverzovat a dorozumět se v běžných životních situacích.

Vylepšíte si úroveň jazyka, zatímco se bavíte, hrajete společenské hry a relaxujete v nádherném a klidném prostředí.

Co Vás čeká?

45 hodiny výuky a dalších 30 hodin konverzace v rámci večerního programu v angličtině rozloženo do celého týdne tak, aby zbyl čas i na sportování, vycházky a odpočinek.

Program

Program je přizpůsoben individuálním potřebám, zahrnuje skupinovou výuku a umožňuje i prostor pro „one-to-one“ párovou komunikaci.

Co je cílem?

Ve stručnosti: náš týdenní pobytový kurz Vás naučí efektivně komunikovat, naučí Vás spontánně mluvit a reagovat, protože právě spontánní mluvení je obvykle tou největší bariérou.

Výuka

Během týdne neučíme ve třídách ani nepoužíváme učebnice. Učíme pomocí konverzace a procvičování praktických dovedností jako jsou: diskuze, prezentace, poslech, jednání a vyjednávání, společenské konverzace a týmová hra. Díky našim profesionálním lektorům nabízíme možnost zažít a vstřebat angličtinu v přirozené „neučebnicové” formě, což je přesně to, co potřebujete. To, co můžete slyšet v New Yorku, Sydney, Dublinu nebo Londýně. Nenucené prostředí, které se nedá nahradit hodinami angličtiny, kde se studenti naučí slovíčka či gramatiku, ale mají obavy mluvit a pokud mluví, necítí se komfortně a nezní přirozeně.

Díky neustálé přítomnosti lektorů, kteří Vás nenechají mluvit česky, uslyšíte a použijete více anglického jazyka než během semestrálního kurzu běžných lekcí.

V čem jsou naše intenzivní pobytové kurzy angličtiny jedinečné:

  • 45 vyučovacích hodin praktických a různorodých interakcí v 7 dnech
  • neustálý kontakt s anglicky mluvícími lektory
  • anglicky mluvící prostředí (čeština zakázána)
  • konverzace a praktické dovednosti na jednom místě: diskuze, prezentace, vyjednávání, …
  • 7 dní s námi (tolik interakce jako za celý semestrální kurz)
  • příležitost pro team building

Pro koho jsou pobytové kurzy určeny?

Pro každého, kdo potřebuje zdokonalit angličtinu, chce se „rozmluvit“ a nebo jen strávit příjemný týden v milé společnosti našich lektorů.