Small Group | Threshold

Small Group

Kurz obsahuje 25 skupinových hodin a 5 individuálních hodin. Minimální požadovaná úroveň anglického jazyka - Lower Intermediate.

Popis školy a místa 

Proslulé univerzitní město Cambridge je ideálním místem ke studiu angličtiny. Město však netvoří pouze historické budovy kolejí, současné Cambridge je zároveň moderním centrem sportu, kultury a umění. I přesto zde zůstává nejpoužívanějším dopravním prostředkem jízdní kolo a výlety na loďkách po řece Cam jsou stále oblíbeným způsobem relaxace.

Cambridge Academy of English je jednou z prestižních jazykových škol. Zájemci o studium angličtiny se zde setkávají jíž více než 25 let. Areál školy se nachází v jedné z okrajových rezidenčních čtvrtí Cambridge. Hlavní budova školy, oddělené centrum pro výuku manažerů  a několik nových pavilonů, kde probíhá specializovaná výuka. Škola je členem asociace English UK, Business English UK, IALC, Duality English a je akreditována British Council.                          

Mapa 

Výuka 

Škola se specializuje na kurzy všeobecné angličtiny, kurzy obchodní angličtiny a na kurzy specializované. Na výuku specializovaných a exekutivních kurzů slouží vedlejší budova školy, kam mají studenti neomezený (i noční) přístup a mohou tak studiu věnovat veškerý svůj volný čas. V ceně kurzů jsou kromě certifikátů o absolvování zahrnuty i tzv. reporty, ve kterých jsou shrnuty výsledky klienta a doporučení pro další studium jazyka. Minimální věk je 25 let.

Minimální počet týdnů: 1.

K ceně kurzu se připočítává registrační poplatek 100 £.

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách kategorie Executive, tedy jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Většina hostitelských rodin bydlí v pěší vzdálenosti od školy nebo v příjemné dojezdové vzdálenosti.  Pro studenty upřednostňující větší nezávislost a soukromí jsou k dispozici apartmány, rezidence a hotely různých kategorií.

Typ ubytováníCeny za týden £
Homestay149 £
Homestay s vlastním sociálním zařízením205 £

 

Doprava 

Samozřejmostí je zajištění školního taxi transferu z / na letiště, kdy v příletové hale čeká zaměstnanec školy / taxi společnosti, který studenta vyzvedne a odveze do místa ubytování. Nejbližší letiště jsou londýnská, především Londýn Stansted a Londýn Heathrow.

LetištěCena za jednu cestu £
Heathrow165 £
Stansted115 £
Luton115 £
Gatwick180 £