Business English Small Group Course | Threshold

Business English Small Group Course

40 hodin týdně v malé skupině studentů (max. 4 studenti).

Popis školy a místa 

Škola Accent International se svým způsobem vymyká z průměru. Toto exkluzivní výukové středisko pro zájemce
o velmi intenzivní formy studia se nachází v blízkosti jiho-anglického Exeteru.

Místem výuky je Bicton College, historické panské sídlo z 18. století obklopené krásným parkem. Nachází se v krásné krajině hrabství Devon v severozápadní Anglii, jež je díky své přímořské poloze nazýváno anglickou Rivierou. Hlavní město hrabství Exeter je vzdálené cca 18 km od Accentu. Je důležitým kulturním a správním centrem regionu, nachází se zde gotická katedrála, věhlasná univerzita, divadla, kina, umělecké galerie a bohatá síť obchodů.

Škola je vybudována v elegantním tradičním i moderním stylu s komfortním studijním zázemím. Nachází se zde 9 učeben disponujících nejmodernějším audiovizuálním zařízením a kavárna.

Ke každému kurzu je účtován administrativní poplatek 110 £ (orientační cena 3905 Kč).

Mapa 

Výuka 

Nabízené kurzy  jsou všechny zaměřeny na

  • obchodní angličtinu (Finance, Sales, Marketing, Human Resources, general management)
  • specializovanou profesní tématiku např. v oblastech: Medicine, Law, Journalism, Advertising, Banking, Insurance, Engineering, Petroleum, Automotive Industries, Pharmaceuticals, Chemical Industry, Biotechnology, Railways, Accounting, Auditing, Financial Trading, Aeronautic

Kurzy mají podobu

  • individuální výuky Individual Intensive Courses (20-50 hodin týdně)
  • skupinové výuky Business English Mini Groups maximálním počtem 4 studentů ve skupině
  • kombinaci skupinové a individuální výuky Combination courses (35-40 hodin týdně)

Kurz zahrnuje bohatý společenský program, každodenní obědy s lektorem, transfery z letiště a na letiště v Exeteru v den příjezdu / odjezdu, občerstvení a každodenní dopravu do/ze školy z / do místa ubytování.

Ubytování 

Ubytování škola zajišťuje v pečlivě vybraných exekutivních rodinách, v jednolůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Většina hostitelských rodin bydlí v pěší vzdálenosti od školy. Na vyžádání je možné zajistit ubytování v hotelu, rezidencích a apartmánech.

Lokalita

Ubytování v rodině

GBP / týden

Kč / týden

East Budleigh

Executive homestay

325,- GBP

11.538,- Kč

 

Doprava 

Nejbližší letiště  Exeteru je pouze 30 minut cesty, je však dostupné pouze z Paříže nebo Amsterdamu. Letiště v Bristolu je vzdálené 75 minut, letiště Londýn Heathrow 3 hodiny jízdy.  Transfer z letiště zajištěn. Samozřejmostí je zajištění školního taxi transferu z / na letiště, kdy v příletové hale čeká zaměstnanec školy/taxi společnosti, který studenta vyzvedne a odveze do místa ubytování.