Coaching for Professionals | Threshold

Coaching for Professionals

Kurz je určen pro studenty starší 18 let.

Popis školy a místa 

Canterbury je malebné starobylé město ve východním Kentu na jihovýchodě Anglie (přibližně 85 km od Londýna a 25 km od pobřežního Doveru. Canterbury je sídlem Canterburského arcibiskupství a primase Anglikánské církve. Historické centrum města obklopují kamenné hradby, uprostřed se tyčí světoznámá katedrála, jejíž počátky sahají až do 6. století našeho letopočtu.Tento chrám patří k nejnavštěvovanějším památkám a poutním místům v Anglii.

Mapa 

 

Výuka 

Pilgrims English Language Courses – již 35 let úspěšně figuruje na trhu jazykových škol ve Velké Británii. Centrum nabízí skupinovou a individuální výuku ve speciálně vytvořeném kurzu.

Coaching for Professionals, skupinová výuka dle potřeb a požadavků studentů. Unikátní program, kde každý den může být jiný. Maximálně 8 studentů ve skupině, o které se každý den „stará“ skupina 3 lektorů. Některých lekcí se účastní všichni, většina sezení však probíhá v malých skupinách 2-8 účastníků.

35 hodin týdně výuky plus 6 hodin večerních komunikačních seminářů včetně každodenních obědů, 2 snídaní a 1 večeře  s lektorem.

Typy výuky:

  • individuání výuka
  • kombinovaná výuka
Ubytování 

Škola doporučuje ubytování v pečlivě vybraných rodinách. Executive homestay – v ceně je denní doprava do / ze školy včetně obědů o víkendu. Pokud student požaduje ubytování v hotelu, škola nabízí prověřený The Abode Hotel nebo The Cathedral Lodge Hotel (ceny na vyžádání).

Lokalita

Ubytování v rodině

GBP / týden

Canterbury

Executive Homestay

495 GBP

Canterbury

Standard Homestay

250 GBP

 

Doprava 

Letecky do Londýna. Transfer z letiště je možný vlakem, autobusem nebo s využitím  taxi. Dopravu zajistíme na přání klienta.

Poskytujeme kompletní servis zahrnující letenku, ubytování, transfer , popř. pojištění.