Combi - 10 | Threshold

Combi - 10

Kurz obsahuje 20 lekcí obecného jazyka a 10 lekcí individuálních lekcí obecného či obchodního jazyka.

Popis školy a místa 

Zázemí školy:V moderní několikapatrové budově školy se nachází více než 40 tříd, společenská místnost, video-centrum, učebna pro samostudium s přístupem na internet (v letní sezóně zdarma půl hodiny denně od pondělí do pátku), knihovna, kantýna a školní dvůr s velmi příjemným posezením.

Inlingua Berlin, založená v roce 1974 je situovaná uprostřed historického centra na malebném náměstí Gendarmenmarkt., které obklopují kavárny, restaurace. V pěší vzdálenosti  se nachází třída Unter den Linden, Humboldtova univerzita, barlínská katedrála a Alexanderplatz. Škola je dobře dostupná městskou dopravou, stanice dvou linek metra jsou přímo před školou. Zázemí  školy: 20 moderně vybavených učeben, multimediální centrum, kavárna s prostornou terasou.

Mapa 

Výuka 

Lze volit různou intenzitu výuky (20 - 30 vyuč. hod. týdně), nabízí skupinové a individuální kurzy i jejich kombinaci. Škola má vlastní učební materiály.

Škola v Berlíně nabízí rovněž výuku v Mini skupinách (maximálně 3-6 účastníků) výuka zaměřená na obecný nebo obchodní jazyk, kombinaci skupinové a individuální výuky, individuální výuku též zaměřenou na specializovaný jazyk.

Minimální věk studentů je 16+. Kurzy jsou otevírány pro všechny znalostní úrovně. Jedna vyučovací hodina trvá 45 min. Maximálně 12 studentů ve skupině.

Ubytování 

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách kategorie Standard. Možnost ubytování ve vybraných hotelech, ceny na vyžádání.

Typ ubytování

Cena / týden €

Jednolůžkový pokoj bez stravy se sdílenou koupelnou a kuchyní

160 €

Ubytování v rodině, jednolůžkový pokoj se snídaní

200 €

Ubytování v rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí

240 €

 

Doprava 

Dopravit se do Mnichova je možné vlakem, autobusem či přímou leteckou linkou z Prahy. Za poplatek škola zajistí transfer z letiště nebo nádraží.

Transfer

Transfer

1 cesta €

Zpáteční €

 

Tegel

80 €

150 €

Schönefeld

80 €

150 €

Hlavní nádraží

50 €

90 €