Combination 20 Plus | Threshold

Combination 20 Plus

Kurz obsahuje 20 lekcí obecného jazyka a 10 lekcí individuálních lekcí.

Popis školy a místa 

Inlingua Mnichov je pobočkou největší organizace soukromých jazykových škol na světě s více než 300 centry ve více než 30 zemích. Inlingua má dlouhodobou tradici v jazykovém vzdělávání a její jméno je zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb.Škola poskytuje širokou nabídku kurzů nejrůznější intenzity a formátu, zaměřených především na obecný jazyk. Kurzy jsou určené studentům od 16 let a minimální délka pobytu je 1 týden.

Mnichovská Inlingua se nachází v centru města v těsném sousedství pěší zóny a známé městské brány Sendlinger Tor. Lokalita nabízí jedinečné možnosti k nákupům, odpočinku v rozlehlých parcích, posezení v kavárnách a restauracích nebo letních zahrádkách. Možnost kulturního vyžití poskytuje široká škála galerií, muzeí, divadel a historických památek. Poloha města umožňuje výlety do hor i k nedalekým jezerům.Škola je ideálně přístupná veřejnou dopravou ze všech okolních čtvrtí. 

Zázemí školy:V moderní několikapatrové budově školy se nachází více než 40 tříd, společenská místnost, video-centrum, učebna pro samostudium s přístupem na internet (v letní sezóně zdarma půl hodiny denně od pondělí do pátku), knihovna, kantýna a školní dvůr s velmi příjemným posezením.

Mapa 

Výuka 

Lze volit různou intenzitu výuky (20 - 30 vyuč. hod. týdně), nabízí skupinové a individuální kurzy i jejich kombinaci. Škola má vlastní učební materiály.

Minimální věk studentů je 16+. Kurzy jsou otevírány pro všechny znalostní úrovně. Jedna vyučovací hodina trvá 45 min. Maximálně 12 studentů ve skupině.

Ubytování 

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách kategorie Standard i Executive (pokoj s vlastní koupelnou). Možnost ubytování ve vybraných hotelech, ceny na vyžádání

Typ ubytování

Cena za týden €

Jednolůžkový pokoj bez stravy

200 €

Jednolůžkový pokoj se snídaní

220 €

Jednolůžkový pokoj polopenze

305 €

Dvoulůžkový pokoj bez stravy

175 €

Dvoulůžkový pokoj se snídaní200 €
Dvoulůžkový pokoj polopenze280 €
Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou bez stravy235 €
Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou se snídaní260 €
Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou polopenze340 €

 

Doprava 

Dopravit se do Mnichova je možné vlakem, autobusem či přímou leteckou linkou z Prahy. Za poplatek škola zajistí transfer z letiště nebo nádraží.

Transfer

Cesta

Transfer

Cena €

Jedna cesta

Transfer z letiště

120 €

Zpáteční cesta

Transfer z letiště

210 €

Jedna cestaTransfer z centr.nádraží70 €
Zpáteční cestaTransfer z centr.nádraží130 €