Combination 26 | Threshold

Combination 26

Minimální věk účastníků 23 +. Maximálně 6 studentů ve skupině. Kurzy začínají každé pondělí. Kurz kombinuje 20 hodin výuky ve skupině a 6 hodin výuky individuální.Zároveň je kombinována výuka obecného a obchodního jazyka.

Popis školy a místa 

Jazyková škola Galway Cultural Institute byla  založena roku 1989 a v tuto chvíli nabízí širokou škálu kurzů anglického jazyka. Budova, kde GCI sídlí od roku 2003, nabízí 25 světlých a prostorných učeben, společenskou halu, která pojme až 120 studentů, studentskou restauraci s denní nabídkou teplých i studených nápojů a výběrem jídel, knihovnu a počítačovou místnost s 20 počítači a přístupem na internet. Veškeré prostory mají wifi pokrytí.                       

Galway je jedno z nejrychleji se rozvíjejících měst na území Irska, přesto je to zároveň jedno z mála míst, kde se mohou návštěvníci setkat s typicky irskou atmosférou a mentalitou. Galway se nachází na březích Atlantického oceánu na západním pobřeží ostrova. Pro návštěvníky z ČR je přitažlivé zejména plážemi, promenádami podél pobřeží a nádhernou okolní přírodou. V centru města se dochovala původní irská architektura, domy a ulice jsou zejména v letních měsících zkrášlené nápaditou květinovou výzdobou. Město je velice živé. Koná se zde množství karnevalů a festivalů. Řada z nich navazuje na kulturní tradice, některé odrážejí současné kulturní a společenské dění. V Galway je též množství typických irských hospůdek a klubů, dostihové závodiště, divadelní scéna a kinosály. V okolí města se nachází mnoho atraktivních výletních cílů - např. národní park Connemara, ostrov Aran a další.

Mapa 

Výuka 

Výuka probíhá v malých skupinách, individuální formou nebo kombinací obojího.

Kromě kurzů všeobecné angličtiny škola nabízí odborně zaměřenou výuku na International Marketing, Management, Financial Accounting, IT atd.

1 výuková hodina trvá 45 min.

K ceně kurzu se standardně připočítává:

  • registrační poplatek 55 €
  • knihy a studijní materiál 50 €
  • příplatek za poskytnutí ubytování 55 €
Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, jednolůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a stravou formou polopenze. Téměř všechny hostitelské rodiny jsou v pěší vzdálenosti. Další možností ubytování jsou studentská rezidence s možností stravy, případně samostatné apartmány či sdílené byty.

Typ ubytováníStravaCena v € za 1 týden

Residential - jednolůžkový pokoj

bez stravy

180 €

Homestay - jednolůžkový pokoj

polopenze (víkendy plná penze)

200 €

Residential - jednolůžkový pokoj

bez stravy

205 €

Homestay - jednolůžkový pokoj

polopenze (víkendy plná penze)

255 €

 

Doprava 

Letecky přímo do Galwaye (s přestupem), nebo přes Dublin / Shannon + návazná doprava autobusem. Taxi do místa ubytování je možné zajistit z Galwaye i z letišť Dublin / Shannon.

Typ transferu (letiště)Cena za jednu cestu €
Autobus (Dublin, Shannon, Knock, Cork)25 €
Meet and greet servis + Autobus (Dublin, Shannon, Knock, Cork) + Taxi do místa ubytování150 €
Taxi (Shannon, Knock)160 €
Taxi (Dublin, Cork)390 €