Fast Track | Threshold

Fast Track

Popis školy a místa 

Lingurama Mnichov je pobočkou největší organizace soukromých jazykových škol na světě s více než 300 centry ve více než 30 zemích. Inlingua má dlouhodobou tradici v jazykovém vzdělávání a její jméno je zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb.Škola poskytuje širokou nabídku kurzů nejrůznější intenzity a formátu, zaměřených především na obecný jazyk. Kurzy jsou určené studentům od 16 let a minimální délka pobytu je 1 týden.

Mnichovská Lingurama se nachází v centru města v těsném sousedství pěší zóny a známé městské brány Sendlinger Tor. Lokalita nabízí jedinečné možnosti k nákupům, odpočinku v rozlehlých parcích, posezení v kavárnách a restauracích nebo letních zahrádkách. Možnost kulturního vyžití poskytuje široká škála galerií, muzeí, divadel a historických památek. Poloha města umožňuje výlety do hor i k nedalekým jezerům. Škola je ideálně přístupná veřejnou dopravou ze všech okolních čtvrtí. 

Zázemí školy: V moderní několikapatrové budově školy se nachází více než 40 tříd, společenská místnost, video-centrum, učebna pro samostudium s přístupem na internet (v letní sezóně zdarma půl hodiny denně od pondělí do pátku), knihovna, kantýna a školní dvůr s velmi příjemným posezením.

Mapa 

Výuka 

Lze volit různou intenzitu výuky (20 - 30 vyuč. hod. týdně), nabízí skupinové a individuální kurzy i jejich kombinaci. Škola má vlastní učební materiály.

Škola v Berlíně nabízí rovněž výuku v Mini skupinách (maximálně 3 - 6 účastníků) výuka zaměřená na obecný nebo obchodní jazyk, kombinaci skupinové a individuální výuky, individuální výuku též zaměřenou na specializovaný jazyk.

Ke kurzu je standardně účtován registrační poplatek 90 €.

Ubytování 

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách. Možnost ubytování ve vybraných hotelech, ceny na vyžádání.

Typ ubytování

Cena €

V rodině (s polopenzí)

500 € / týden

V hotelu

75 € - 200 € /noc

 

Doprava 

Dopravit se do Mnichova je možné vlakem, autobusem či přímou leteckou linkou z Prahy. Za poplatek škola zajistí transfer z letiště nebo nádraží.