General Group - GG30 | Threshold

General Group - GG30

Popis školy a místa 

Kingsway English Centre, které vzniklo v roce 1988, patří k menším školám, avšak s vynikajícím studijním zázemím. Studenti mají k dispozici dobře vybavené učebny (11) a studovny, internetovou kavárnu a zahradu. Škola vyniká příjemnou, téměř rodinnou, atmosférou a zároveň vysoce profesionální výukou. Počet studentů v týdnu se pohybuje kolem 22, kapacita školy v objemu 40 studentů. Průměrný věk studentů se pohybuje mezi 25 a 55 lety. Studenti z ČR tvoří 4% všech studentů.

Škola se nachází ve městě Worcesteru, které je situováno na nejdelší britské řece Severn, ve vzdálenosti asi 40 km jižně od Birminghamu a asi 150 km od Londýna. Ve městě se nachází řada historických památek, například katedrála z 11. století s hrobkou krále Jana. Budova školy pochází z 18. století a je situována na worcesterské hlavní ulici poblíž městské knihovny, umělecké galerie, vlakového a autobusového nádraží a jen pár metrů od obchodního centra. Interiéry historické budovy byly kompletně modernizovány a v současné době splňují požadavky i těch nejnáročnějších studentů.

Mapa 

Výuka 

Kromě intenzivního kurzu s všeobecným zaměřením v malé skupince nabízí škola také kurzy obchodní angličtiny, kombinované kurzy skupinové a individuální výuky, individuální kurzy a kurzy obchodních znalostí pro manažery.

Minimální délka jazykového kurzu je 1 týden.
Minimální věk studentů je 21 let.
Délka lekce: 60 minut.

Specialitou studijního programu jsou páteční bloky „společenské konverzace“ spojené s obědem (12:15 - 15:15).
Worcester je dobrou volbou i pro velmi náročné klienty.

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách několika kategorií, které jsou většinou v pěší vzdálenosti od školy. Součástí pobytu jsou společenské večerní aktivity, sportovní program, možnost výletů do Londýna, Oxfordu, Warwick Castle nebo Stratfordu.

Druh ubytováníCena za týden
Regular homestay168 £
Premium homestay231 £
Executive homestay - vlastní koupelna294 £
Kingsway Serviced Apartment - 2 ložnice495 £

Ti, kteří upřednostní větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu. Ceny hotelů a penzionů na vyžádání.

Doprava 

Letecky do Birminghamu nebo Coventry. Transfer z letiště i na letiště za poplatek zajistí škola. Z Londýna z letiště Heathrow expresem Heathrow do stanice Paddington a potom Intercity vlakem do stanice Worcester Shrub Hill, kde studenta vyzvedne řidič z Kingsway.

TransferCena za jednu cestu (£)
Vorchester vlaková nebo autobusová zastávkaZdarma obě cesty
Birmingham (BHX)65 £
Lon Heathrow (LHR) / Bristol (BRS) / Luton (LTN)135 £
London Gatwick (LGW)165 £
London Stansted (STN)175 £
Nottingham East Midlands (EMA)75 £