Individual 20 | Threshold

Individual 20

Popis školy a místa 

Regent Language Training má více než 45 let zkušeností v oblasti jazykového vzdělávání. Škola má pobočky v řadě míst v Anglii (Londýn, Oxford, Cambridge, Brighton, Bournemouth) i ve Skotsku (Edinbourgh), všechny jsou situovány v centru měst a studenti v nich nacházejí příjemné studijní prostředí s technicky dobře vybaveným zázemím. Součástí pobytu je bohatý kulturní program a další společenské aktivity

Mapa 

Výuka 

Regent nabízí bohatou škálu kurzů obecného i obchodního jazyka. Všechna centra poskytují skupinovou a individuální výuku s možností jejich kombinace. Pobočky v Londýně, v Oxfordu a v Edinburghu se navíc specializují na výuku obecné a profesní angličtiny v malých skupinkách (6 studentů) a na kombina- ci studia v malé skupince s individuální výukou.

Lze volit různou intenzitu výuky (20 - 30 hodin týdně) a kombinovat skupinovou a individuální výuku.
Kurzy obecné angličtiny mají podobu intenzivní skupinové výuky English World Intensive v rozsahu 25 hodin týdně. Variantou je kombinace skupinové a individuální výuky English World Combination, tj. 25 hodin skupinové výuky + 5 hodin individuální výuky týdně. Počet studentů max. 12.

Londýn, Oxford a Edinburgh nabízejí velmi intenzivní kurz Executive ClasSix, kombinaci obecného a obchodního jazyka v malých skupinkách do 6 studentů. ClasSIX je ve formátu 30 hodin týdně či opět v kombinaci s individuálním studi- em, ClasSIX Combination - 30 hodin skupinové výuky + 10 hodin individuální výuky. Minimální délka kurzu 1 týden.

V rámci kurzů Executive (Londýn, Oxford, Edinburgh) v malých skupinkách škola poskytuje širokou nabídku profesní angličtiny pro vedoucí pracovníky, manažery, atd. Lektoři mají kromě učitelské praxe i kvalifikaci např. v oblasti bankovnictví, marketingu či práva.

Typy výuky: individuální výuka, skupinová výuka, kombinovaná výuka

 

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, všichni studenti mají samostatný pokoj.

Ceny za ubytování Ensuite Homestay:  Edinburgh 292 £. Ti, kteří upřednostňují větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu, ceny jsou v tomto případně poskytnuty na vyžádání.

Ubytování Homestay

DestinaceHomestayEnsuite Homestay
Edinburgh187 £292 £

Homestay obsahuje jednolůžkový pokoj, snídani a večeři každý den.

Ubytování v Rezidencích

DestinaceSummer residence
Edinburgh240 £

Homestay obsahuje jednolůžkový pokoj, sdílenou kuchyň. Minimální věk studenta je 18 let.

 

Doprava 

Letecky do Londýna nebo Edinbourghu. Transfer z příletových destinací do středisek v Anglii a Skotsku veřejnou dopravou, letištním autobusem nebo vlakem. Při požadavku individuální dopravy zajistí rezervaci taxi škola. Informace o transferu z letiště podáme dle zvolené destinace. 

ŠkolaLetištěTaxiAutobus
EdinburghEdinburgh53 £5 £