Individual Course 10 | Threshold

Individual Course 10

Jedna vyučovací hodina = 45 minut. Je vhodné pro všechny úrovně znalosti ruského jazyka. Kurz obsahuje 10 individuální výuky.

Popis školy a místa 

Kyjev - třetí největší rusky mluvící město na světě. Kyjev nabízí zajímavou směs kultur, které odrážejí jeho umístění na křižovatce Evropy a Ruska. Nikde to není zřejmější než v historických památkách v okolí města. V zimě město nabízí kavárny pro zahřátí, v létě pak jejich příjemné zahrádky.  Na večer město nabízí širokou škálu zábavy bez ohledu na váš vkus. Léta jsou zde teplá, s teplotami kolem 30 stupňů Celsia. Kyjev je také jedno z nejbezpečnějších a nejčistších měst ve východní Evropě. Kromě města můžete obdivovat na jihu Krym s jeho slunečným pobřežím a modré moře. Karpaty jsou krásným místem pro procházky a sportování. Lviv na západě je malebné staré město, kde rakousko-uherské dědictví prosakuje ze stěn svých četných kaváren. 

Oděsa je město známé svou uvolněnou atmosférou; město, kde lidé mají rádi život a ví, jak žít. Je oblíbenou destinací pro letní dovolenou a proslulé svými plážemi a rušným nočním životem. Centrum města je plná barů a restaurací nabízejících chutná jídla. Odessa je pěší město. Téměř vše, co je umístěno v centru města, je dostupné pěšky. Ti, kteří by se rozhodli po městě řídit, zjistí, že v létě je zde relativně malý provoz a dopravní zácpy téměř žádné. Odessa Language Center ideálně doplňuje hlavní pobočku NovaMova Kyjevě.

Jméno "NovaMova" pochází z ukrajinštiny a doslovně znamená "nový jazyk". Jazyková společnost  NovaMova byla založena v roce 2001 a stala se nejlepším ruským vzdělávacím institutem v Kyjevě s rozsáhlým výběrem programů ruského jazyka od začátečníků až po pokročilé úrovně. Jazyková škola NovaMova je držitelem akreditace EAQUALS a EBA. 

Škola v Kyjevě se nachází v historickém a kulturním centru, nedaleko mnoha známých míst a budov. Jen o ulici dál stojí pozůstatky starověké brány do města (Golden Gate), stejně jako historická katedrála Sofia. Samozřejmostí školy je moderní vybavení učeben a vysoká úroveň počítačového zázemí.

Mapa 

Výuka 

Výuka v NovaMova Odessa Center využívá úspěšné metody vyvinuté v centru v Kyjevě. Instruktoři, materiály, osnovy i učební plány jsou pod dohledem a jsou schvalovány přímo akademickým ředitelem v Kyjevě.

Školy nabízí kurzy od obecného jazyka přes kurzy obchodní ruštiny zaměřené na každodenní komunikaci na pracovišti, jednání s obchodními partnery nebo korespondenci až po specializované kurzy firemní komunikace pokročilé úrovně a odbornou komunikaci. Také nabízí obchodní korespondenci, prezentace, jednání, ruštinu pro hotelové a restaurační podniky, ruštinu pro úředníky donucovacích orgánů, bankovnictví, právo, obecnou politiku a politologii, dále ekonomii, finance či medicínu.

Typy výuky

Skupinové kurzy - 20 lekcí týdně v otevřených skupinách, max 10 studentů ve skupině.

Kombinovaná výuka - 20 lekcí týdně v otevřených skupinách, plus 5 až 10 soukromých lekcí týdně.

Individuální výuka - až 10 soukromých lekcí týdně, bez studijní skupiny. Lekce probíhají po předchozí domluvě.

Obchodní ruština - 20 lekcí týdně v otevřených skupinách plus 5 až10 soukromých lekcí zaměřených na obchodně-specifickou slovní zásobu a témata. Max 10 studentů ve skupině.

Kombinované Letní programy Kyjev + Oděsa - vynikající příležitost studia v Kyjevě i Oděse. Obě místa jsou dobře umístěna a v kombinaci obou poznáte, co Vám obě školy mohou nabídnout a jakými způsoby učí. Můžete si vybrat počet týdnů dle Vašeho výběru a možností v obou destinacích. Data zahájení a osnovy na obou místech jsou shodná.

Cena obsahuje školné, studijní materiály, vstupní text a závěrečné zhodnocení.

Volný čas shodný pro obě školy

Výlety a aktivity ve městě, poznávací výlety do hlavních turistických atrakcí s cílem zlepšení své ruštiny a znalostí o městě.

Pravidelná setkání s místními studenty z programů pro angličtinu, francouzštinu nebo jiné jazyky, kdy je možné si najít přátele a procvičit svoji ruštinu neformální konverzací.

Sportovní aktivity a návštěvy sportovním utkání, dále kulturní program (divadlo, kluby, promítání filmů)

Zájezdy do Transdnestria - jedinečná příležitost zažít atmosféru bývalého Sovětského svazu, prakticky beze změny od roku 1990.

Ubytování 

Život v rodině poskytuje maximální využití jazyka a seznámení se s mentalitou lidí a jejich smyslem pro humor. Ubytování v hostitelské rodině je k dispozici s polopenzí. Všechny hostitelské rodiny jsou do 30 minut od NovaMova Center. Dále jsou k dispozici ubytovny různých kategorií nebo pronájem bytů. Ceny na vyžádání. Poplatek za zprostředkování ubytování je 30 €. Tento poplatek je nevratný.

Lokalita ubytováníStravaCena za extra nocCena za týden

Zóna 1 - ubytování ve vzdálenosti do 50 min (městskou dopravou) od školy.

Bez stravy18 €130 €
Se snídaní20 €150 €
Polopenze25 €180 €
Central Zone - ubytování ve vzdálenosti do 30 min (městskou dopravou) od školy.Bez stravy22 €160 €
Se snídaní25 €180 €
Polopenze29 €210 €

 

Doprava 

Doprava do Kyjeva je možná přímou leteckou linkou Praha – Kyjev - Praha jednou z mnoha leteckých společností. Letět můžete i dalšími leteckými společnosti s přestupem. Rádi Vám zajistíme letenky za nejvýhodnější možnou cenu. Pro účastníky kurzů škola zajistí transfer z / na letiště za níže uvedený poplatek. Transfer je zajišťován kvalifikovanými řidiči a je k dispozici 24 hodin denně.

Transfer serviceTypCena
BoryspolJedna cesta30 €
Dvě cesty55 €
ZhulyanyJedna cesta15 €
Dvě cesty30 €
Hlavní vlakové nádražíJedna cesta15 €
Dvě cesty30 €