Intensive 26 | Threshold

Intensive 26

Cena / 2 týdny: 480 £

Minimální věk účastníků: 16 let

Délka 1 vyučovací hodiny: 60 minut

Popis školy a místa 

Škola, založená v roce 1971, je akreditována British Councilem a je členem Education UK a Quality English. Nabízí propracovaný modulový systém výuky, zkušené a kvalifikované lektory, výbornou metodickou a administrativní podporu, pečlivě vybrané hostitelské rodiny.

Se školou spolupracujeme od roku 2000, studenti byli vždy maximálně spokojeni. Churchill House je dostatečně velký, aby bez problémů otevíral kurzy všech znalostních úrovní, zároveň si však zachovává individuální přístup ke studentům.

Škola je umístěná v klidné, rezidenční čtvrti, cca 10 minut pěší chůze od centra. Učebny s výhledem výhledem na moře, jazyková laboratoř, TV, DVD, Internet, vlastní klub a stylová kavárna. Společenský klub nabízí odpolední a večerní kulturní a společenské programy, výlety, turistiku, sportovní vyžití.

Ramsgate je klidné městečko, bývalý královský přístav, které se nachází v jihovýchodní Anglii, v hrabství Kent, nazývaném „zahrada Anglie“. Pitoreskní přímořské městečko s historickými budovami, námořní promenádou lemovanou kavárnami, bary a elegantními restauranty a obchodním centrem. Proslulá písečná pláž prostírající se do vzdálenosti 26 mil.

Mapa 

Výuka 

Výuka probíhá ve větších  skupinách, obvykle 10, max. 14 studentů nebo individuální formou. Nejoblíbenější variantou je kombinace obojího.

Škola nabízí velmi intenzivní výukové programy Intensive 26 nebo 32 (počet lekcí týdně = 20 nebo 25 hodin). Možnost volitelného programu v odpoledních hodinách, např. English for Business. Individuální výuka 1 lekce á 35 £.

K dispozici je občerstvení, denní tisk a každodenní péče a dohled metodiků školy.

Minimální věk studentů 16+

Administrační poplatek činí 75 £.

Možnost pojištění za poplatek 4,65 £ za týden.

Minimální délka pobytu: 2 týdny

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, jednolůžkovém pokoji se stravou formou polopenze. Většina hostitelských rodin je v pěší vzdálenosti, případně pár minut autobusovou dopravou.
Zájemcům o větší soukromí je možné zařídit ubytování v rezidencích, apartmánech či hotelích různých kategorií. Poplatek za zajištění ubytování je 25 £.

Ubytování typu HomestayCena ubytování 2016 (£) za osobu za týden
Half board shared rooom102 £
Half board single room112 £
Full board supplement27 £

 

Doprava 

Letecky na všechna londýnská letiště: Heathrow, Gatwick. Možnost zajištění transferu, kdy v příletové hale čeká zaměstnanec školy / taxi společnosti, který studenta vyzvedne a odveze do místa ubytování.

Transfery z letiště
Individuální Transfer - jedna cestaHeathrow / Stansted Airportfrom 145 £
Gatwick Airportfrom 125 £
London city Airportfrom 145 £
Luton Airportfrom 165 £