One to One 10 | Threshold

One to One 10

Popis školy a místa 

Škola má mnohaletou tradici v oblasti jazykového vzdělávání. První centrum EC English vzniklo na Maltě v roce 1991. Škola má dále centra v Bostonu, New Yorku, San Diegu a v Cape Town.

Škola poskytuje širokou nabídku kurzů nejrůznější intenzity, zaměřené na obecný i ob­chodní jazyk. Kurzy jsou určeny pro vedoucí pracovníky, manažery apod. Minimální délka pobytu je 1 týden. Součástí pobytu jsou bohatý kulturní program a společenské aktivity.

St. Julians. EC Malta má sídlo v samém centru St. Julians v atraktivním prostředí na břehu moře. Poskytuje studentům příjemné zázemí ke studiu i k relaxaci ve střešních zahradách či na pětihvězdičkové pláži Beach Club, která je studentům k dispozici zdarma. Velká možnost sportovního vyžití a výletů.

 

Mapa 

Výuka 

Lze volit různou intenzitu výuky (20 - 40 vyuč. hod. týdně) a kombinovat skupinovou a indi­viduální výuku či obecný a obchodní jazyk. Některé kurzy neběží na všech pobočkách.

Typy výuky:

  • individuální výuka
  • skupinová výuka kombinovaná zaměřená na obecnou a  obchodní AJ English for Work

K ceně kurzu se připočítává:

  • registrační poplatek 45 €

Minimální věk studentů je 16 let. Pro kurz Business Mini Group je nejnižší věk účastníků 23 let. Jedna lekce trvá 45 min. Velikost skupiny je v průměru 10 studentů, maximálně však 12 studentů. V miniskupině je pak max. 6 studentů. Kurzy začínají každé pondělí.

 

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, všichni studenti mají sa­mostatný pokoj. Vzdálenost od školy v rozmezí cca 20 - 50 min. autobusem. Ti, kteří upřednost­ňují větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu / penzionu. Při poskytnutí ubytování je účtován k ceně ubytování jednorázový poplatek 30 £.

Typ ubytování v rodině

Cena v GBP za týden

Dvoulůžkový pokoj, polopenze

175 €

Jednoůžkový pokoj, polopenze230 €
Jednoůžkový pokoj, polopenze, vlastní koupelna300 €

 

Doprava 

Letecky do Londýna, přistávací destinace Heathrow, Luton, Gatwick, Stansted. Dále autobusem či vlakem do místa určení, cca 1 - 1,5 hodiny. Možnost zajištění transferu z / na letiště na požádání klienta.

Transfer z letištěCena za jednu cestu v GBP
Malta International Airport20 €