One to One 10 | Threshold

One to One 10

Popis školy a místa 

Škola má mnohaletou tradici v oblasti jazykového vzdělávání. První centrum EC English vzniklo na Maltě v roce 1991. Škola má dále centra v Bostonu, New Yorku, San Diegu a v Cape Town.

Škola poskytuje širokou nabídku kurzů nejrůznější intenzity, zaměřené na obecný i ob­chodní jazyk. Kurzy jsou určeny pro vedoucí pracovníky, manažery apod. Minimální délka pobytu je 1 týden. Součástí pobytu jsou bohatý kulturní program a společenské aktivity.

Londýn - Škola se nachází ve centru Covent Garden, čtvrti s hustou sítí obchodů, muzeí, galerií a divadel. Studentům je k dispozici 13 učeben, kavárna, počítačové centrum, Wi-Fi, studovna a knihovna.

Mapa 

Výuka 

Lze volit různou intenzitu výuky (20 - 40 vyuč. hod. týdně) a kombinovat skupinovou a indi­viduální výuku či obecný a obchodní jazyk. Některé kurzy neběží na všech pobočkách.

Typy výuky:

  • individuální výuka Londýn
  • skupinová výuka kombinovaná zaměřená na obecnou a  obchodní AJ English for Work

K ceně kurzu se připočítává:

  • registrační poplatek 50 £

Minimální věk studentů je 16 let. Jedna lekce trvá 45 min. Velikost skupiny je v průměru 11 studentů, maximálně však 14 studentů. Kurzy začínají každé pondělí.

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, všichni studenti mají sa­mostatný pokoj. Vzdálenost od školy v rozmezí cca 20 - 50 min. autobusem. Ti, kteří upřednost­ňují větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu / penzionu. Při poskytnutí ubytování je účtován k ceně ubytování jednorázový poplatek 30 £.

Typ ubytování v rodině

Cena v GBP za týden (dvoulůžkový pokoj)

Cena v GBP za týden (jednolůžkový pokoj)

Zóna 1, 2 - polopenze

 

230 £

Zóna 3, 4 - polopenze150 £190 £
Zóna 3,4 - polopenze, vlastní koupelna 250 £

 

Doprava 

Letecky do Londýna, přistávací destinace Heathrow, Luton, Gatwick, Stansted. Dále autobusem či vlakem do místa určení, cca 1 - 1,5 hodiny. Možnost zajištění transferu z / na letiště na požádání klienta.

Transfer z letištěCena za jednu cestu v GBP
Heathrow105 £
Gatwick115 £
Stansted / Luton125 £
Southend135 £
London st. Pancras International Rail80 £