One to One 6 | Threshold

One to One 6

Kurz doporučujeme jako doplněk výuky ve skupině.

Popis školy a místa 

Škola má mnohaletou tradici v oblasti jazykového vzdělávání. První centrum EC English vzniklo na Maltě v roce 1991. Škola má dále centra v Bostonu, New Yorku, San Diegu a v Cape Town.

Škola poskytuje širokou nabídku kurzů nejrůznější intenzity, zaměřené na obecný i ob­chodní jazyk. Kurzy jsou určeny pro vedoucí pracovníky, manažery apod. Minimální délka pobytu je 1 týden. Součástí pobytu jsou bohatý kulturní program a společenské aktivity.

Brighton - EC Brighton je situována jen 10 minut pěší chůze od pobřeží, lemovaného restauracemi, kavárnami a kluby, kde je koncentrován společenský život. Budova školy v georgiánském stylu byla kompletně modernizována. Nachází se v ní 20 učeben a kompletní studijní zázemí.

Mapa 

Výuka 

Lze volit různou intenzitu výuky (20 - 40 vyuč. hod. týdně) a kombinovat skupinovou a indi­viduální výuku či obecný a obchodní jazyk. Některé kurzy neběží na všech pobočkách.

Typy výuky:

  • individuální výuka
  • skupinová výuka kombinovaná zaměřená na obecnou a  obchodní AJ English for Work

K ceně kurzu se připočítává:

  • registrační poplatek 50 £

Minimální věk studentů je 16 let. Jedna lekce trvá 45 min. Velikost skupiny je v průměru 11 studentů, maximálně však 14 studentů. Kurzy začínají každé pondělí.

 

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, všichni studenti mají sa­mostatný pokoj. Vzdálenost od školy je v rozmezí cca 20-50 min. autobusem. Ti, kteří upřednost­ňují větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu / penzionu. Při poskytnutí ubytování je účtován k ceně ubytování jednorázový poplatek 30 £.

Typ ubytování v rodině

Cena v GBP za týden

Dvoulůžkový pokoj, polopenze

135 £

Jednoůžkový pokoj, polopenze155 £
Jednoůžkový pokoj, polopenze, vlastní koupelna235 £

 

Doprava 

Letecky do Londýna, přistávací destinace Heathrow, Luton, Gatwick, Stansted. Dále autobusem či vlakem do místa určení, cca 1-1,5 hodiny. Možnost zajištění transferu z / na letiště na požádání klienta.