Platinum Course 20 | Threshold

Platinum Course 20

Minimální věk účastníků 21 let., Maximálně 5 studentů ve skupině.

Vstupní znalost angličtiny: Elementary + (A1)

Popis školy a místa 

San Francisco je město proslulé svou beatnickou kulturou, které může nabídnout řadu atraktivních zajímavostí jako Golden Gate Bridge, Čínskou čtvrť, Union Square shopping, Fisherman´s Wharf či Yerba Buena Park. Nabízí se možnost navšívit odtud proslulá turistická výletní místa jako Yosemitský národní park, jezero Tahoe, Los Angeles a Holywood ostrov Alcatraz a další.

St. Giles San Francisco se nachází ve dvou historických, kompletně zrekonstruovaných budovách, stojícících proti sobě v těsné blízkosti známého Union Square a vchodu do Čínské čtvrti. Studenti mohou využívat free wifi, digitální jazykovou laboratoř, počítačové centrum, studentskou kavárnu, knihkupectví a speciálně vybavené Platinové centrum. určené pro studenty intenzivní výuky v malých skupinách.

Bonus ke všem kurzům v St. Giles

Všichni studenti ke kurzu získají 12 měsíční přístup k e-learningovému programu.

Studenti mohou využívat při zakoupení jakéhokoli kurzu v zahraničí ve škole St. Giles po dobu 12 měsíců nový e-learningový program "Student e-Learning Zone", který je zahrnut do ceny kurzu.

V programu naleznete širokou škálu cvičení pro studium gramatiky, slovní zásoby, čtení, psaní, poslechu a výslovnosti. Studentům jsou k dispozici zdroje typu internetových odkazů, videí, komentářů a slovníků.

Mapa 

Výuka 

St. Giles International  patří mezi školy s dlouholetou tradicí (60 let existence) je součástí stejnojmenného řetězce velmi kvalitních jazykových škol, které působí na území Velké Británie a USA a Kanady. Lektorský tým tvoří kvalifikovaní a zkušení pedagogové s mnohaletou praxí.

V bohaté nabídce výuky v nejrůznějším formátu jsou kurzy zaměřené na obecnou a obchodní angličtinu, i exkluzivní kurzy profesně zaměřené určené pro vedoucí pracovníky a vrcholové manažery.

St  Giles jako jedna z mála jazykových škol nabízí jazykové kurzy pro manažery. Tyto intenzivní kurzy probíhají odděleně od běžných skupinových kurzů v nadstandardně vybaveném Platinovém centru. Výuka se zde vyznačuje studiem v malé skupině posluchačů (do 5 osob, min.věk 21 let), možností výběru profesních témat a dále zajištěným občerstvením a novinami.

Lze volit různou intenzitu výuky (15, 20, 25, 30, 35 vyučovacích hodin týdně).

Minimální délka kurzu je 1 týden. Při delším pobytu cena/týden výrazně klesá.  Délka lekce: 50 minut.

K ceně kurzu je připočítáván registrační poplatek 150 $.

Ubytování 

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách s polopenzí, které jsou podle vybavenosti pokojů rozděleny do kategorie Standard a Superior (vlastní koupelna). Dále jsou k dispozici hotely různých kategorií (ceny na vyžádání). 

Ubytování San Francisco

Homestayleden - červen / září - prosinec28. června - 30 srpna
Typ ubytováníLednolůžkovýDvoulůžkovýLednolůžkovýDvoulůžkový
Standard polopenze318 $260 $330 $273 $
Standard snídaně237 $195 $246 $203 $
Superior polopenze - vlastní koupelna, polopenze440 $n/an/an/a
Superior polopenze - vlastní koupelna, snídaně378 $n/an/an/a

 

Doprava 

Doprava do San Francisca je možná přímou leteckou linkou z řady evropských nebo amerických míst. Při cestě z Prahy je zapotřebí počítat s minimálně jedním přestupem. Zájemcům škola zajistí za poplatek transfer z / na letiště. Městská doprava je v San Franciscu velmi rozmanitá.

San Francisco - Transfer z letiště

Čekací doba: 30 $ za hodinu (při zpoždění letu o více než jednu hodinu).

Příplatek za transfer během státních svátků a nočních hodin od 22:00 - 7:00 činí 25 $.

Typ transferuCena za jednu cestu $
Soukromý automobil - Sedan105 $
Multi-drop minibus85 $