Platinum Course 20 | Threshold

Platinum Course 20

Minimální věk účastníků 21 let., Maximálně 5 studentů ve skupině.

Vstupní znalost angličtiny: Elementary + (A1)

Popis školy a místa 

New York patří k nejvyhledávanějším studentským i turistickým destinacím na světě. Metropole s 18 miliony obyvatel vybudovaná z betonu a železa zosobňuje dynamický vývoj a zahrnuje multikulturní komunitu jako žádné jiné místo na světě. New York diktuje trendy ve sféře obchodu, módy, umění a postmoderního životního stylu. Není náhodou, že se Velkému jablku (Big Apple) přezdívá také „hlavní město světa“.

St Giles New York se nachází v atraktivní lokalitě a poskytují prvotřídní zázemí a vybavení, které je pravidelně kontrolováno a modernizováno tak, aby škola byla nejen vhodným místem ke studiu angličtiny, ale také místem k setkání studentů z celého světa, a to v příjemném a uvolněném prostředí.

Bonus ke všem kurzům v St. Giles

Všichni studenti ke kurzu získají 12 měsíční přístup k e-learningovému programu.

Studenti mohou využívat při zakoupení jakéhokoli kurzu v zahraničí ve škole St. Giles po dobu 12 měsíců nový e-learningový program "Student e-Learning Zone", který je zahrnut do ceny kurzu.

V programu naleznete širokou škálu cvičení pro studium gramatiky, slovní zásoby, čtení, psaní, poslechu a výslovnosti. Studentům jsou k dispozici zdroje typu internetových odkazů, videí, komentářů a slovníků.

Mapa 

Výuka 

St. Giles International  patří mezi školy s dlouholetou tradicí (60 let existence) je součástí stejnojmenného řetězce velmi kvalitních jazykových škol, které působí na území Velké Británie a USA a Kanady. Lektorský tým tvoří kvalifikovaní a zkušení pedagogové s mnohaletou praxí.

V bohaté nabídce výuky v nejrůznějším formátu jsou kurzy zaměřené na obecnou a obchodní angličtinu, i exkluzivní kurzy profesně zaměřené určené pro vedoucí pracovníky a vrcholové manažery.

St  Giles jako jedna z mála jazykových škol nabízí jazykové kurzy pro manažery. Tyto intenzivní kurzy probíhají odděleně od běžných skupinových kurzů v nadstandardně vybaveném Platinovém centru. Výuka se zde vyznačuje studiem v malé skupině posluchačů (do 5 osob, min.věk 21 let), možností výběru profesních témat a dále zajištěným občerstvením a novinami.

Lze volit různou intenzitu výuky (15, 20, 25, 30, 35 vyučovacích hodin týdně).

Minimální délka kurzu je 1 týden. Při delším pobytu cena / týden výrazně klesá. Délka lekce: 50 minut.

K ceně kurzu je připočítáván registrační poplatek 150 $.

Ubytování 

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách s polopenzí, které jsou podle vybavenosti pokojů rozděleny do kategorie Standard a Superior (vlastní koupelna). Dále jsou k dispozici hotely různých kategorií (ceny na vyžádání).  V New Yorku je rozhodující poloha hostitelské rodiny, rodiny na Manhattanu jsou dražší.

Ubytování New York - Outside Manhattan (Brooklyn, Queens, Staten Island, Bronx, Long Island, Hoboken, Jersey City)

HomestayLeden - Prosinec
Typ ubytováníLednolůžkový (cena za týden)Dvoulůžkový (cena za týden)
Standard polopenze425 $340 $
Standard snídaně340 $260 $
Superior snídaně525 $430 $
Superior polopenze440 $340 $

Ubytování New York - Inside Manhattan (Brooklyn, Queens, Staten Island, Bronx, Long Island, Hoboken, Jersey City)

HomestayLeden - Prosinec
Typ ubytováníLednolůžkový (cena za týden)
Standard snídaně585 $
Superior snídaně695 $

 

Doprava 

New York - Transfer z letiště

Za jednu cestu transferu z letiště je účtována částka 130 $.