Professional English one-to-one 20 | Threshold

Professional English one-to-one 20

Minimální věk účastníků: 21 let

Kurzy začínají pravidelně každé pondělí.

Kurz obsahuje 20 vyučovacích hodin (45 minut) tj. 15 hodin (60 minut).

Kurz je určen pro studenty na všech úrovních Begginer - Advanced.

Popis školy a místa 

Jazyková škola Inlingua patří ke stejnojmenné skupině nezávislých soukromých jazykových škol, které jsou celosvětově známé velmi dobrou úrovní výuky a služeb. Inlingua Cheltenham je akreditována Britskou radou a je členem skupiny English UK. Výukové centrum sídlí v krásné vile obklopené parkem. V blízkosti se nachází centrum města a pěší zóna s řadou obchodů, restaurací a kavárniček, kde se studenti rádi scházejí po škole. V sousedství školy je i autobusová zastávka usnadňující spojení do okrajových obytných čtvrtí. Ve škole je  k dispozici poslechová učebna, multimediální počítačová učebna, knihovna. V sousedství hlavní budovy je menší tzv. Business centrum, určené výhradně pro zájemce o velmi intenzivní studium. Setkávají se zde manažeři z celého světa.

Cheltenham je příjemné město s typicky anglickou atmosférou. Leží v jedné z nejhezčích oblastí Velké Británie – v kopcovité krajině zvané Cotswolds a má přibližně 120 000 obyvatel. Cheltenham je u nás znám z románů z dostihového prostředí Dicka Francise, zároveň je to atraktivní univerzitní a lázeňské město s bohatou nabídkou kulturních a společenských akcí a ideální výchozí bod k výletům do okolních míst Oxford, Bath nebo rodiště Shakespeara Stratford upon Avon.

Mapa 

Výuka 

Výuka probíhá v malých skupinách v max. počtu 5 studentů nebo individuální formou. Nejoblíbenější variantou je kombinace obojího.
Minimální délka pobytu: 1 týden
Minimální věk studentů v Business centru je 21 let.
K dispozici je občerstvení, denní tisk a každodenní péče a dohled metodiků školy. Studenti Business centra mají v ceně kurzu zahrnuto členství ve sportovním klubu v sousedství školy.

K cenám kurzu se standardně připocítává:

  • Administrační poplatek 60 £
  • Poplatek za zprostředkování ubytování 40 £
Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, jednolůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a stravou formou polopenze. Většina hostitelských rodin je v pěší vzdálenosti, případně pár minut autobusovou dopravou.
Zájemcům o větší soukromí je možné zařídit ubytování v rezidencích, apartmánech či hotelích různých kategorií.

Ceny ubytování (cena / týden)
Standard Homestay140 £
Executive Homestay190 £
Standard Homestay Full Board155 £
Executive Homestay Full Board205 £
Self-Catering Homestay95 £

 

Doprava 

Letecky na všechna londýnská letiště: Heathrow, Luton, Gatwick, Stansted. Z letišť jezdí pravidelné autobusové linky, cesta trvá cca 2 hodiny.  Samozřejmostí je zajištění školního taxi transferu z / na letiště, kdy v příletové hale čeká zaměstnanec školy / taxi společnosti, který studenta vyzvedne a odveze do místa ubytování.

Transfer z letiště
LetištěReturn Coach JurneyTaxi (pouze jedna cesta)
Heathrow65 £145 £
Gatwick / Stansted75 £175 £
Birmingham60 £105 £
London Victoria65 £185 £
Luton75 £155 £