Quatorial program | Threshold

Quatorial program

Vyučovací hodiny mají délku 60 min.

Popis školy a místa 

OISE představuje vzdělávací organizaci se sítí mezinárodního řetězce škol, založenou v Oxfordu v roce 1973. Specializuje se výlučně na velmi intenzivní jazykový trénink. Klade důraz na spojení strukturované výuky s autentickým prostředím, které napomáhá studentům k rychlému pokroku v jazyce. Studenty ve centrech OISE vede zkušený, vysoce kvalifikovaný tým, který ke každému přistupuje individuálně. Součástí pobytu jsou společenské aktivity a bohatý kulturní program.

OISE Cambridge - je situována podobně jako v Oxfordu v centru historického univerzitního města vedle Botanické zahrady. Škola je vybudována v elegantním tradičním i moderním stylu s komfortním studijním zázemím. Studentům jsou k dispozici společenské prostory a zahrada ve viktoriánském stylu, které přispívají k přátelské atmosféře studijního centra.
 

Mapa 

Výuka 

Všechna centra nabízejí obchodně zaměřené a úzce specializované profesní kurzy v rozmanitých výukových formátech.

Nabízené kurzy jsou one-to-one (individuální lekce), kurzy Quatorial (maximálně 4 studenti ve skupině) a Octorial,  kombinované s one-to-one v různém rozsahu. Lekce jsou doplňovány procvičovacími workshopy a samostudiem s aktivním vedením (Masterclass self-learning under active guidance).

Minimální délka jazykového kurzu je 1 týden.

Minimální věk studentů 17 let. Délka lekce - 60 minut.

Všechny kurzy začínají v pondělí a končí v pátek odpoledne.

Typy výuky: individuální výuka, skupinová výuka, kombinovaná výuka

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách několika kategorií, které jsou většinou v pěší vzdálenosti od školy. Ti, kteří upřednostní větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu. Ceny hotelů a penzionů na vyžádání.

 

Doprava 

Letecky do Londýna. Transfer z londýnské příletové destinace do Cambridge, Oxfordu a Londýna veřejnou dopravou - letištním autobusem nebo vlakem. Lze použít i taxi, jeho rezervaci zajistí OISE.

ŠkolaLetištěTaxiAutobusVlak
CambridgeHeathrow152 £30 £40 £
Gatwick162 £35 £30 £
Stansted77 £10 £10 £
Luton92 £20 £35 £