Quatorial program | Threshold

Quatorial program

Vyučovací hodiny mají délku 60 min.

Popis školy a místa 

OISE představuje vzdělávací organizaci se sítí mezinárodního řetězce škol, založenou v Oxfordu v roce 1973. Specializuje se výlučně na velmi intenzivní jazykový trénink. Klade důraz na spojení strukturované výuky s autentickým prostředím, které napomáhá studentům k rychlému pokroku v jazyce. Studenty ve centrech OISE vede zkušený, vysoce kvalifikovaný tým, který ke každému  přistupuje individuálně. Součástí pobytu jsou společenské aktivity a bohatý kulturní program.

OISE Oxford - je ideální místo pro výuku. V historickém univerzitním městě vzdáleném pouze 1 hodinu cesty vlakem nebo autobusem od Londýna je situováno v rezidenční čtvrti Headington. Kromě perfektního akademického zázemí vybaveného špičkovou audiovizuální technikou, počítačovým centrem, společenskými místnostmi nabízí i krásnou zahradu a další možnosti sportovního a dalšího vyžití..
 

Mapa 

Výuka 

Všechna centra nabízejí obchodně zaměřené a úzce specializované profesní kurzy v rozmanitých výukových formátech.

Nabízené kurzy jsou one-to-one (individuální lekce), kurzy Quatorial (maximálně 4 studenti ve skupině) a Octorial,  kombinované s one-to-one v různém rozsahu. Lekce jsou doplňovány procvičovacími workshopy a samostudiem s aktivním vedením (Masterclass self-learning under active guidance).

Minimální délka jazykového kurzu je 1 týden.

Minimální věk studentů 17 let.

Délka lekce - 60 minut.

Všechny kurzy začínají v pondělí a končí v pátek odpoledne.

Typy výuky: individuální výuka, skupinová výuka, kombinovaná výuka

Ubytování 

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách několika kategorií, které jsou většinou v pěší vzdálenosti od školy. Ti, kteří upřednostní větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu. Ceny hotelů a penzionů na vyžádání.

 

Doprava 

Letecky do Londýna. Transfer z londýnské příletové destinace do Cambridge, Oxfordu a Londýna veřejnou dopravou - letištním autobusem nebo vlakem. Lze použít i taxi, jeho rezervaci zajistí OISE.

ŠkolaLetištěTaxiAutobusVlak
OxfordHeathrow137 £20 £40 £
Gatwick177 £30 £40 £
St Pancrasn/anúa30 £