Vyučovací hodiny mají délku 60 min.
OISE představuje vzdělávací organizaci se sítí mezinárodního řetězce škol, založenou v Oxfordu v roce 1973. Specializuje se výlučně na velmi intenzivní jazykový trénink. Klade důraz na spojení strukturované výuky s autentickým prostředím, které napomáhá studentům k rychlému pokroku v jazyce. Studenty ve centrech OISE vede zkušený, vysoce kvalifikovaný tým, který ke každému přistupuje individuálně. Součástí pobytu jsou společenské aktivity a bohatý kulturní program.
OISE Londýn - se nachází přímo ve středu města vedle Britského muzea. Má ideální výchozí pozici pro nákupy, prohlídky města a návštěvu kulturních zařízení. Budova v tradičním stylu nabízí moderní interier studijních prostor s perfektním technickým vybavením.
Všechna centra nabízejí obchodně zaměřené a úzce specializované profesní kurzy v rozmanitých výukových formátech.
Nabízené kurzy jsou one-to-one (individuální lekce), kurzy Quatorial (maximálně 4 studenti ve skupině) a Octorial, kombinované s one-to-one v různém rozsahu. Lekce jsou doplňovány procvičovacími workshopy a samostudiem s aktivním vedením (Masterclass self-learning under active guidance).
Minimální délka jazykového kurzu je 1 týden.
Minimální věk studentů 17 let. Délka lekce - 60 minut.
Všechny kurzy začínají v pondělí a končí v pátek odpoledne.
Typy výuky: individuální výuka, skupinová výuka, kombinovaná výuka
Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách několika kategorií, které jsou většinou v pěší vzdálenosti od školy. Ti, kteří upřednostní větší soukromí a nezávislost, mohou využít ubytování v hotelu. Ceny hotelů a penzionů na vyžádání.
Letecky do Londýna. Transfer z londýnské příletové destinace do Cambridge, Oxfordu a Londýna veřejnou dopravou - letištním autobusem nebo vlakem. Lze použít i taxi, jeho rezervaci zajistí OISE.
Škola | Letiště | Taxi | Autobus | Vlak |
---|---|---|---|---|
London | Heathrow | 97 £ | 10 £ | 20 £ |
Gatwick | 107 £ | 10 £ | 20 £ | |
City | 102 £ | 10 £ | 5 £ | |
St Pancras | 67 £ | 5 £ | 5 £ |