Studijní program pro pokročilé (16-17 let) 10.7.-23.7.2016 | Threshold

Studijní program pro pokročilé (16-17 let) 10.7.-23.7.2016

Tento kurz určený pro děti a mládež ve věku 16 - 17 let je jedním z nejpřísnějších na OISE. Je určen pro studenty, kteří mají již pokročilé úrovně angličtiny a chtějí postoupit na další úroveň. Kurz je ideální pro pokročilé komunikátory, kteří chtějí zdokonalit svůj talent pro angličtinu, což jiné programy mnohdy nenabízejí.

Program nabízí například koučování pro udržení trvale vysoké úrovně. Aktivity pro studenty jsou vybrány tak, aby stimulovali angličtinu v přirozeném prostředí. Studenti mohou využít svého okolí k co největšímu využití své znalosti angličtiny na jedné z nejlepších univerzit na světě.

Děti jsou rozděleny do skupin o velikosti max. 8 studentů, dle jejich jazykové pokročilosti. Každý den mají děti 3 hodiny výuky dopoledne a 3 hodiny výuky individuálně zaměřené po obědě. Celkově je poskytnuta výuka v rozsahu 30 hodin za týden.

Kurz je určen pro studenty angličtinou na úrovni B2 až C1.

TermínPočet týdnůCena v GBP
10.7. - 23.7.201624 035 £
24.7. - 6.8.201624 035 £

 

Popis školy a místa 

Program Advanced Learner je vyučován na Oxfordské University College. Nabízí ideální způsob pro studenty k ponoření se do studia anglického jazyka. Ubytování, jídelna a studovna jsou pro studenty k dispozici v budově školy.

Oxford je jedním z nejvýznamnějších měst ve Velké Británii a pyšní se velmi dobrou celosvětově uznávanou reputací v oblasti akademického vzdělávání. Nachází se pouze 90 km severozápadně od Londýna. Město se může pochlubit širokou škálou sociálních a kulturních zajímavostí, včetně divadel, muzeí, různých obchodů a především množstvím univerzitních budov.

Mapa 

Ubytování 

Všechny pokoje jsou jednolůžkové standardně vybavené. Pokoje sdílí společně koupelu, některé mají i k dispozici společenský pokoj. Koupelnu a WC sdílí vždy maximálně 4 studenti. Umyvadlo se v každém z pokojů.

Doprava 

Děti a mládež jsou uvítáni členy kurýrního týmu OISE na londýnských letištích, nebo terminálu Eurostar v rámci standardních příjezdových hodin jako součást balíčku. Studenti jsou pak doprovázeni na Welcome Lounge, kde mají možsnost se občerstvit a najíst. Dále je pro ně zajištěn program do doby, než budou přijati do školy.