Super Intensive English | Threshold

Super Intensive English

Popis školy a místa 

San Francisco patří mezi skvosty amerických měst. Může nabídnout řadu atraktivních zajímavostí jako Golden Gate Bridge, Čínskou čtvrť, Union Square shopping, Fisherman´s Wharf či Yerba Buena Park. Nabízí se možnost navšívit odtud proslulá turistická výletní místa jako Yosemitský národní park, jezero Tahoe, Los Angeles a Holywood ostrov Alcatraz a další.

Brandon College je jednou z nejstarších jazykových škol v San Franciscu, byla založena v roce 1938. Je moderně a dobře vybavená, má k dispozici 14 tříd, počítačové centrum, wifi zdarma, klubovny, kuchyňku.

Mapa 

Výuka 

Škola Brandon College nabízí výuku v menších třídách. Svou kvalitu dokládá širokou nabídkou kurzů obecné a obchodní angličtiny v různých intenzitách. Škola se výhradně specializuje na výuku anglického jazyka pro cizince (studenty, zaměstnance firem mimo USA, turisty).

Lze volit různou intenzitu výuky (25 - 31 vyučovacích hodin týdně). Možnost kombinace s lekcemi konverzace

Minimální délka kurzu je 2 týdny. Délka lekce: 60 minut.

Typy výuky:

  • skupinová výuka – skupina maximálně 10 studentů
  • kombinovaná výuka: skupinová + individuální

K ceně kurzu je připočítáván:

  • Registrační poplatek 100 $
  • Poplatek za studijní materiálky 75 $

 

Ubytování 

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách kategorie Standard. Dále jsou k dispozici hotely různých kategorií. Ceny na vyžádání.

K ceně ubytování je připočítáván poplatek za zprostředkování ubytování ve výši 150 $.

Typ ubytování v rodiněCena v USD za týden
Standard se snídaní, jednolůžkový pokoj, sdílená koupelna349 $
Economy, polopenze, sdílený pokoj, sdílená koupelna349 $
Standard, polopenze, jednolůžkový pokoj, sdílená koupelna379 $

 

Doprava 

Doprava do San Francisca je možná přímou leteckou linkou z řady evropských nebo amerických míst. Při cestě z Prahy je zapotřebí počítat s minimálně jedním přestupem. Zájemcům škola zajistí za poplatek transfer z / na letiště. Městská doprava je v San Franciscu velmi rozmanitá.

Cena transferu z / na letiště je 98 $ (jedna cesta). K této ceně se připočítává příplatek 42 $ v době státních svátků a 42 $ v případě transferu mezi 22:00 a 07:00.

K ceně kurzu je možné objednat i cestovní pojištění v ceně 34 $ za týden. Detailnější informace o pojištění na www.brandoncollege.com/health.pdf.