Naše jazyková škola

Jazykové školy za časů Covidu nevzkvétají. Loni v březnu, když klienti ze dne na den zrušili lekce, jsem myslela, že po 26 letech končíme. S manželem a kolegy jsme do záchrany dali spoustu energie a času a díky našim výborným lektorům a dlouhodobým klientům, jsme zvládli všechny platformy a přešli na online výuku. Lekce nám ubyly, často děláme 3 kroky vpřed a 2 vzad, ale jedeme dál. Covid zásadně změnil naše podnikání, během pár měsíců naučil všechny fungovat v online prostředí a část výuky nám tak i zůstane.

Hry, tvořivost a jazyk pro děti

Naše anglické kempy jsou celodenní 9:00 – 16:30 pro děti 8 – 14 let a pro malé skupiny do 10 dětí. Letošními tématy jsou Angličtina a netradiční hry a sporty a Angličtina, loutkaření a videoklipy. U nás si tedy vyberou děti sportovní i tvořivé. Program bude odlehčený, zážitkový, vedený našimi ověřenými lektory, převážně rodilými mluvčími, kteří se na dětské kurzy specializují a učí je s nadšením.
Metodika a náplň kurzů je pečlivě promyšlená a provázaná. Dopoledne je zaměřené na seznámení s tématem, které bude následovat po obědě. Pokud je odpoledne ringo, dodgeball nebo fotbalgolf, tak si dopoledne probereme sporty, pokyny, názvy vybavení, pravidla, herní taktiky a podíváme se na video. Odpoledne navážeme hrami a sporty nebo v případě loutkového kurzu prací s příběhem, tvorbou a voděním loutek, výrobou kulis a nácvikem představení.

Jazyková škola v srdci Barrandova

Jazyková škola Threshold sídlí u konečné tramvaje Sídliště Barrandov, vchod je z Trnkova náměstí. Začínat budeme ve škole, obědváme v místní ZŠ a budeme co nejvíce venku, na sportovištích v okolí a v Prokopském údolí. Děti se budou učit především při činnostech. Vytvoříme přirozenou herní atmosféru, při které se děti nebojí mluvit.

hero in suit

Angličtina celý den

Celodenní program v angličtině je náš cíl. Děti budeme motivovat, aby i mezi sebou mluvily co nejvíce anglicky, ale jsme realisté. Celý den v cizím jazyce je náročný a jistě občas do češtiny sklouznou.

Učení skryté ve hrách

Jsou prázdniny a my jsme nechtěli dělat jen intenzivní kurz angličtiny. Naopak, učení před dětmi dobře utajíme díky zážitkové metodě. Co vidím a slyším, zapomenu, ale co zažiji, umím i po čase použít. Jazyk je zde nástrojem, který dětem umožní dělat společně to, co je baví. Cílem je třeba zahrát si ringo. Aby děti porozuměly jeho pravidlům, musí se hrou naučit např. pokyny a části těla, podívají se na komentované video, rozdělí se do týmů a při zkušebním tréninku hře si vše ještě anglicky okomentují. Není to samoúčelné, děti jsou v cizím jazyce ponořeny celý den a vědí, že vše co si osvojily, potřebují, aby napsaly scénku pro divadlo nebo okomentovaly turnaj ve fotbalgolfu. Kempy jsou propojení práce s koníčkem i pro lektory. 

Pandemie a kempy: optimismus a volná místa

Zájem o naše kempy je, ale protože jsme vypsali 4 týdny, místa zatím ještě jsou. Ohledně pandemie jsem optimista, věřím, že léto bude klidné. Tento typ zážitku online formou nepředáme, v případě nutnosti vrátíme celé kurzovné.

Britská nebo americká angličtina?

Dnes se angličtina bere jako mezinárodní esperanto a země, kde je domovem jsou tak multikulturní, že i tam angličtina zní v mnoha podobách. Queen´s English už mluví snad jen královna a moderátoři z BBC. Jazyk vnímáme prakticky, jako nástroj komunikace mezi lidmi, při studiu, práci nebo zábavě.
Na našich kempech vyučují lektoři z USA i z Velké Británie, u nejmladších dětí odučí část lekcí i čeští učitelé.

uk flag
us flag

Intenzivní kurzy a pobyty děláme už 25 let, nejen pro děti, ale i pro dospělé, často úzce profesně zaměřené pro firemní klienty. Příměstské dětské kempy na Barrandově děláme 7 let.

Zakladatelka

Mgr. Jitka Blažková
Narozena 23.8.1968
Po ukončení oboru Anglistika – Bohemistika na FFUK, založila v r. 1995
jazykovou školu Threshold Training Associates s.r.o. (www.threshold.cz), kterou vede posledních 20 let s manželem. Threshold je jediná škola v ČR s mezinárodní certifikací kvality v jazykovém vzdělávání EAQUALS. Specializují se na firmy i veřejnost.
Má syna Vojtu (17) a dceru Veroniku (21).
Jejími koníčky jsou četba, lyžování, volejbal, freediving, fotografování, jazyky a tábory.

jitak fotka

Naším posláním je poskytovat konzistentní, dlouhodobé a vysoce kvalitní jazykové služby všem našim studentům. Starat se o vás bude náš profesionální tým, jehož cílem je váš pokrok, spokojenost a prvotřídní zážitek z lekcí.

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

5 tématických příměstských táborů s angličtinou, stačí si vybrat! Skvělí lektoři, zábava, komunikace, pohyb, hry.

Využijte kombinace slevy od nás a NOVĚ i příspěvku až
800 Kč/dítě od Aktivního města (Praha 5,6,17)

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0