Platinum Course 20 | Threshold

Platinum Course 20

Minimální věk účastníků 21 let., Maximálně 5 studentů ve skupině.

Vstupní znalost angličtiny: Elementary + (A1)

Popis školy a místa 

Vancouver v Britské Kolumbii je nejkrásnější město. V centru města je mnoho moderních a zajímavých staveb a naleznete zde krásně upravenou pobřežní promenádu s přístavem pro jachty. Nedaleko moderního centra se nachází historická část zvaná Gastown se známými parními hodinami a Čínská čtvrť, která patří k největším v Severní Americe. V blízkém okolí Vancouveru je mnoho turisticky atraktivních míst, velmi oblíbené jsou výpravy spojené s pozorováním velryb. Dvě hodiny jízdy na sever se nachází horské městečko Whistler, centrum zimních sportů a ZOH 2010.

St. Giles Vancouver se nachází  v několikapatrové moderní budově, kde zabírá  celé jedno patro. Prostory školy jsou kvalitně vybavené a z oken tříd je výhled na oceán nebo na rušné ulice města. Studenti mohou využívat free wifi, počítačovou studovnu, studentskou kavárnu a Platinové centrum určené pro studenty specializovaných kurzů v malých skupinách.

Bonus ke všem kurzům v St. Giles

Všichni studenti ke kurzu získají 12 měsíční přístup k e-learningovému programu.

Studenti mohou využívat při zakoupení jakéhokoli kurzu v zahraničí ve škole St. Giles po dobu 12 měsíců nový e-learningový program "Student e-Learning Zone", který je zahrnut do ceny kurzu.

V programu naleznete širokou škálu cvičení pro studium gramatiky, slovní zásoby, čtení, psaní, poslechu a výslovnosti. Studentům jsou k dispozici zdroje typu internetových odkazů, videí, komentářů a slovníků.

Mapa 

Výuka 

St. Giles International  patří mezi školy s dlouholetou tradicí ( 60 let existence) je součástí stejnojmenného řetězce velmi kvalitních jazykových škol, které působí na území Velké Británie a USA a Kanady. Lektorský tým tvoří kvalifikovaní a zkušení pedagogové s mnohaletou praxí.

V bohaté nabídce výuky v nejrůznějším formátu jsou kurzy zaměřené na obecnou a obchodní angličtiny,  i exkluzivní kurzy profesně zaměřené určené pro vedoucí pracovníky a vrcholové manažery.

St. Giles Vancouver jako jedna z mála jazykových škol nabízí jazykové kurzy pro manažery. Tyto intenzivní kurzy probíhají odděleně od běžných skupinových kurzů v nadstandardně vybaveném Platinovém centru. Výuka se zde vyznačuje studiem v malé skupině posluchačů (do 5 osob, min.věk 21 let), možností výběru profesních témat a dále zajištěným občerstvením a novinami.

Lze volit různou intenzitu výuky (15, 20, 25, 30, 35 vyučovacích hodin týdně).

Minimální délka kurzu je 1 týden. Při delším pobytu cena / týden výrazně klesá. Délka lekce: 50 minut.

K ceně kurzu je připočítáván registrační poplatek 150 C$.

Ubytování 

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách s polopenzí, které jsou podle vybavenosti pokojů rozděleny do kategorie Standard a Superior (vlastní koupelna). Dále jsou k dispozici hotely různých kategorií. Ceny na vyžádání.

K ceně ubytování se připočívátá příplatek za poskytnutí ubytování v ceně 225 C$

Ubytování Vancouver

Homestay (cena za týden)leden - červen / září - prosinec28. června - 30 srpna
Typ ubytováníLednolůžkovýDvoulůžkovýLednolůžkovýDvoulůžkový
Standard polopenze231 C$192 C$241 C$199 C$
Superior polopenze - vlastní koupelna, polopenze277 C$228 C$289 C$236 C$

 

Doprava 

Doprava do Vancouveru je možná přímou leteckou linkou z řady evropských nebo amerických míst. Při cestě z Prahy je zapotřebí počítat s minimálně jedním přestupem. Zájemcům škola zajistí za poplatek transfer z / na letiště. Městská doprava je v San Franciscu velmi rozmanitá. Lze využít rychlodráhu nebo autobusovou síť. Spolehlivě finguje také lodní doprava, kterou vzhledem ke členitosti pobřeží každodenně využívá poměrně velký počet lidí.

Transfer z letiště

Čekací doba: 20 C$ za hodinu (při zpoždění letu o více než jednu hodinu).

Typ transferuCena za jednu cestu C$
Soukromý automobil - Sedan145 C$
Multi-drop minibus80 C$