Seminář firemní jazykové výuky | Threshold

Novinky

Seminář firemní jazykové výuky

Ochutnejte, co jste ještě neochutnali

Jazyková škola Threshold Training Associates s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na:

Seminář firemní jazykové výuky

Vzdělání je to nejhodnotnější, co můžete svým zaměstnancům nabídnout. Nezáleží na tom, zda je to v rámci jejich kariérního rozvoje, či jako prostý benefit. Jazykovým vzděláváním dáváte svým zaměstnancům lepší šance na kariérní postup či uplatnění na mezinárodním trhu práce. Znalost cizích jazyků a orientace v nadnárodním prostředí otevírá firmám i jejím zaměstnancům další obchodní příležitosti a v dnešním obchodním prostředí je chápána jako nezbytnost.

Hledáte inspiraci v oblasti jazykového vzdělávání? Rádi byste zařadili jazykové vzdělávání do rozvojového plánu svých zaměstnanců? Chcete jazyky zaměstnancům nabídnout jako benefit? Již máte svého dodavatele jazykové výuky a chcete se inspirovat?

Rádi bychom s vámi sdíleli naše zkušenosti a inspirovali vás v oblasti jazykového vzdělávání. Zveme Vás proto na seminář zaměřující se právě na motivaci a nové přístupy k jazykovému vzdělávání, který je spojený s bohatým snídaňovým rautem.

Naše ranní mlsání

První ranní káva

V úvodu si představíme model, s jehož pomocí lze motivovat studenty na všech úrovních ovládání cizího jazyka. Ukážeme si také, jak pro účely motivace efektivně využít všechno, co nám moderní technologie nabízí. V záplavě výukových aplikací je totiž těžké se orientovat, a proto si ukážeme (a třeba i nainstalujeme) ty opravdu dobré a účinné.

Snídaně v anglickém stylu

Kdo je nejošklivější žena na světě? A je pravda, že škola zabíjí kreativitu?

To vše a mnoho dalšího se dozvíte v TED Talks. Zároveň jsou TED Talks úžasným zdrojem spousty užitečné slovní zásoby a autentickým vzorem pro trénink opravdu účinných prezentačních technik.

 

Sladká tečka na konec / třešnička na dortu

Lze propojit klučink a jazykovou výuku? Jsme přesvědčeni o tom, že ano. V závěru semináře si proto ukážeme, jak lze koučovacích technik využít k nastavení cílů, k udržení motivace a k překonání bariér a frustrací při používání cizího jazyka.

Termín: 15.4.2015

8:00 - 12:30

Místo: Hotel Hoffmeister, Pod Bruskou 7, Praha 1

Registrujte si své místo u stolu ZDE

* Přihlášky můžete také zasílat na email jana.simonova@threshold.cz

Vaše hostitelka

Mgr. Zuzana Lebedová

Je profesionálkou v oboru učitelství anglického jazyka a češtiny pro cizince. Svou kvalifikaci získala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy a na Univerzitě v Amsterdamu. Od roku 1995 působí jako lektorka českého a anglického jazyka a za celou svou učitelskou kariéru spolupracovala jak se stáními tak soukromými vzdělávacími institucemi.

V letech 2004 – 2006 působila jako metodička renomované pražské jazykové školy. V letech 2007 – 2011 byla metodičkou pro britskou vzdělávací společnost City & Guilds a externí lektorkou Akademie moderního vzdělávání při nakladatelství Fraus, kde vedla metodické semináře pro učitele anglického jazyka. V loňském roce působila jako mentor v projektu MŠMT, který pilotoval výukovou metodu CLIL na českých základních školách. V současné době se věnuje projektu TEFL, kde je hlavní trenérkou kurzů připravujících rodilé mluvčí angličtiny na učitelské povolání.

Je členkou AMATE – Asociace metodiků a certifikovaným examinátorem britských jazykových zkoušek FCE. Pravidelně přednáší na učitelských konferencích.

Zuzana je také certifikovanou koučkou, využívá koučovací techniky v práci s dospělými studenty angličtiny a má výborné výsledky v překonávání strachu z používání cizího jazyka dospělých.

Těšíme se na Vaši účast.

Jazyková škola Threshold Training Associates s.r.o.

* Seminář je pro pracovníky HR a pozvané hosty zdarma. Pro širokou veřejnost je zpoplatněn částkou 2.000 Kč