Akreditace | Threshold

Akreditace

Certifikace a akreditace jsou zárukou kvalitního servisu pro klienty a potvrzením profesionální úrovně jazykového vzdělávání a poradenství.

Certifikované školy musí prokázat kvalitu výukových programů, vysokou kvalifikaci lektorského týmu a zajištění dostatečného odborného i technického zázemí pro učitele i studenty. 

Threshold se pyšní několika certifikáty a akreditacemi s mezinárodní platností, které jsou vizitkou naší profesionality a kvality.

EAQUALS

EAQUALS is an international membership association that promotes excellence in language education across the world. Its members - organisations and institutions involved in the teaching and learning of all languages - pursue the highest standards. It is a recognised authority in accreditation and quality assurance; the organisation administers its own accreditation scheme and designs schemes for others. Through strong educational principles and values, EAQUALS aims to become the leading professional association for language education throughout the world.

AJŠ - Asociace jazykových škol

Asociace jazykových škol (AJŠ) je profesní sdružení jazykových škol. Zakládá si na tom, že členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby.

AJŠ vznikla v roce 2015 sloučením ACERT - Asociace certifikovaných jazykových škol a AJŠA - Asociace jazykových škol a agentur ČR. V současné době je jedinou asociací sdružující jazykové školy a agentury v České republice.

Každý člen asociace se řídí Kodexem kvality. Školy se tak zavazují k dodržování základních zásad kvalitní výuky cizích jazyků.

Smyslem asociace je mimo jiné i úsilí vnést do obchodního prostředí jazykových služeb etický rozměr. Proto Etický kodex člena zavazuje členské školy k zodpovědnému jednání a chování vůči klientům, spolupracovníkům i dalším podnikatelským subjektům.

Asociace jazykových škol je přidruženým členem EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), což je mezinárodní asociace sdružující organizace a instituce zabývající se jazykovým vzděláváním.

Více o asociaci naleznete na webových stránkách www.asociacejs.cz.

Mezinárodní zkouška TOEIC

Threshold je akreditovaným zkušebním centrem mezinárodně uznávané zkoušky TOEIC® (Test of English for International Communication). Testuje úroveň anglického jazyka používaného v běžné komunikaci ve firemním a podnikatelském prostředí dle znalostní stupnice A1 - C1. Existuje rovněž ve verzi pro francouzštinu (TFI) a němčinu (WiDaF).

Více informací o mezinárodní zkoušce TOEIC naleznete zde.

IALC

IALC is an international non-profit association that since 1983 has been accrediting independent language centres that teach the language of their country.

IALC language schools are quality assured and boutique, providing guaranteed professionalism, personal attention and an exceptional learning experience.