Letní anglické kempy pro děti - reference a práce dětí | Threshold

Letní anglické kempy pro děti - reference a práce dětí

Stáhnout celou galerii (zip)

Letní anglické kempy pro děti - reference a práce dětí

 

Když někdo umí anglicky, ještě to vůbec nemusí znamenat, že umí angličtinu učit. Na Threshold Training Associates jsem opakovaně ocenil, že si své lektory a učitele pečlivě vybírají, právě podle dovedností a dispozic pedagogických a nejen jazykových, že je metodicky vedou a rozvíjejí. Na tom většina ostatních jazykovek šetří a nedělá to. A při výuce je to pak opravdu hodně znát. Nejvíc u dětí a u mladých, které je čím dál těžší něčím zaujmout. A TTA to umí. Respekt a klobouk dolů!

Jan Kroupa, Ph.D.
konzultant

 
Moc nejsem člověk, který by psal nějaké recenze, ale tady,moc ráda, musím...Dcera je na příměstském táboře (a to pozor, je tam nejmladší 7 let),s angličtinou a sportem a je nadšená!!!!!Jsou všichni úžasní, mluví anglicky,po dvou dnech, o hodně líp a hlavně má spoustu zážitků...A to ani nezmiňuji paní majitelku Jitka Blažková,která vás vždy uvítá, každé dítě zná, povídá si s nimi, takže za mě neznám lepší školu, a to jsme jich zkusili hodně...

Sylva Pokorná
 

Syn byl táborem nadšený. Zpočátku jsem měla trochu obavy, protože byl jeden z nejstarších, ale líbila se mu jak anglická část s výukou tak i sportovní odpolední část. Tou byl doslova nadšený. Určitě moc doporučuji všem!

Marta Feiková

 
Děkuji za perfektní servis a organizaci. Syn chodil domů výborně unavený, a občas se zarazil v řeči s tím že "mu to teď myslí anglicky". Celý týden měl nabitý program, žádné hluché místo, prostě maximální spokojenost.

Silvie Kobzová
 

Dát dětem vzdělání to mi přijde ten největší benefit a to hlavní co mohu svým dětem dát do života. A vzdělání v jazycích je tím největším darem. I když si to teď děti moc neuvědomují a z počátku to brali pouze jako povinnost a zkoušku kdo vydrží déle, po několika letech strávených na kurzech Thresholdu si tuto výhodu začínají užívat. Nejen že ve škole vše umí, a mají stále jedničky, ale podívat se na film, respektive na youtube, tik tok v originále to je to pravé co je začíná bavit a to díky Vám. Moc Vám tímto děkuji a každému bych Vás jen doporučil. A to nejen pravidelné kurzy a tábory, ale Vaši soukromí lektoři jsou na vynikající úrovni a s dětmi to umí. Mohu to potvrdit nejen já, ale hlavně děti, a to dcera ve věku 14 let a syn ve věku 12. Studují v Thresholdu od první třídy ZŠ angličtinu a nyní i němčinu a moc by rádi uvítali i otevření hranic a vyrazili s Vámi na výměnné či zahraniční kempy. Děláte svou práci skvěle a dokazují vaše činy a znalost našich dětí. Vidět je jak si na dovolené "pokecají", objednají jídlo a pití a nebojí se promluvit je to nejlepší zadostiučinění a zahřeje nejen na duši. Proto bych všechny vaše akce doporučil všem rodičům s dětmi 8 - 14 let, ale klidně i dospělým, kteří mohou trénovat, aby je děti "nepředhonili" ve znalostech.

S pozdravem,
Aleš Klíma

 
Poslat dceru na týdenní jazykový kemp s TTA byl skvělý nápad. Každý den se domů vracelo spokojené dítě plné zážitků. Týden stačil k tomu, aby získala jistotu a sebevědomí a nebála se anglicky promluvit. No a když týden skončil, přesvědčila nás, že dál chce chodit na kurz do TTA - přestože 3 roky docházela do jiné jazykové školy, kterou máme mnohem blíž. A nelitujeme, protože pro lektory TTA není problém ani distanční výuka.

Katarína Hánělová
 

Čo spraví profesionálny lektor angličtiny, ktorého dcéra sa odmieta s ním angličtinu učiť ? Veď krorý tínedžer chce tráviť svoj volný čas při angličtine s tátou ktorý učí „nudných manažérov“ ? Odpoveď bola pre mňa jednoduchá . Zveril som dcéru do rúk jazykovej školy , o ktorej viem, že nikdy nesklame . S TTA spolupracujem už 6 rokov . Ako OSVČ som prestriedal už veľa jazykoviek . Na rozdieľ od tých iných, TTA som ostal verný . Pretože viem , že na skupinku ľudí okolo Ladislava a Jitky sa možem vždy spolahnúť . Nielen jako lektor , ale aj ako klient . A TTA nesklamali ani v tomto prípade . Sofia sa na kurze rozmluvila , užila si zábavné aktivity a naučila kopu nového . A dokonca sa už spolu bavíme anglicky aj doma ..


Marek Ertl