Přidej se k nám! | Threshold

Přidej se k nám!

Nepracuj pro nás, pracuj s námi.

Našich lektorů si velmi vážíme.

Hledáš stabilní práci, která pro tebe bude nejen příjmem finančních prostředků, ale také ti přinese spoustu zábavy? Je pro tebe práce důležitou součástí tvého života? Přidej se k nám!

Staň se členem naší „rodiny“. Proč rodiny? Protože ti vytvoříme takovou atmosféru, že u nás se budeš cítit jako doma. Individuální a profesionální přístup máme nejen ke svým klientům, ale také ke svým kolegům, protože je pro nás velmi důležitá spokojenost našich zaměstnanců. Hledáme kvalitní a zapálené lektory. Naše požadavky na lektory jsou nadstandardní, abychom zajistili tu nejlepší kvalitu výuky. Méně zkušeným lektorům však dáváme prostor se rozvíjet a učit se.

Co je u nás samozřejmostí?

Individuální přístup a přátelské prostředí

Velmi si zakládáme na dobré náladě a přátelských vztazích. Snažíme se pravidelně pořádat setkání našich administrativních pracovníků a lektorů a tak ještě více prohlubovat vztahy mezi kolegy.

Objektivní hodnocení

Lektoři jsou objektivně hodnoceni na základě jejich kvalifikace a odborné zkušenosti.

Lektorské centrum

Lektorské centrum vybavené dostatkem pracovních míst, počítači s přístupem k internetu a kopírkou jsou samozřejmostí. Součástí našeho lektorského centra je také bohatě vybavená knihovna.

Metodická podpora

Kromě vstupního zaškolení jsou ti k dispozici naši zkušení metodici. Můžeš se na ně obracet s problémy v oblasti metodiky, hodnocení studentů či vlastního osobního rozvoje. Metodik je pomocná ruka lektora, která vyřeší každý problém týkající se výuky a metodiky kurzu.

Kontinuální vzdělávání

Odbornost je jednou z nejdůležitějších schopností lektora. Velmi nám záleží na tom, mít v týmu lektory, kteří mají zájem o další profesní růst. Proto se snažíme lektorům zprostředkovat semináře, tréninky a školení, která ještě více nastartují jejich kariérní posun.

V případě, že není vypsána pozice odpovídající tvé kvalifikaci, zašli svůj životopis na jobs@threshold.cz.

Budeme se tešit. ;)