Studium v zahraničí pro děti i dospělé

Skvělé zážitky, vypilovaná teorie ihned aplikovaná v praxi – to je studium v zahraničí s Thresholdem!

mezinarodni zkousky removebg preview
Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů
0 +

Studium v zahraničí

Největší zájem je stále o studium anglického jazyka, ale s nárůstem jeho znalosti v naší populaci vzniká zájem i o ruštinu, španělštinu a němčinu. Proto jsme se na tyto trhy více zaměřili, rozšířili jsme naši nabídku a navštívili řadu nových škol. Jako jediní jsme například měli v posledních 2 letech svého zástupce na obou konferencích Asociace jazykových škol FEDELE, která sdružuje školy akreditované Institutem Cervantes v celém Španělsku. Osobně jsme navštívili 33 škol a své kontakty stále rozšiřujeme.

Kurzy vybrané a sestavené na míru potřebám našich klientů se těšily i těší pozitivnímu ohlasu u jednotlivců i firem, např. ČEZ, a.s., OTE a.s., ČEPS, a.s., Hypoteční banka, a.s., Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o., Metrostav a.s., Pivovary Staropramen, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ČSOB a.s. a dalších.

young lovely couple sitting with manager travel agency office prepairing summer vacation

Threshold zajišťuje jazykové kurzy v zahraničí již od roku 1999. Nabídka škol i kurzů byla již od počátku zaměřena především na firemní klienty, zejména na jejich střední a vyšší management. Díky mnoha pozitivním zkušenostem klientů a jejich referencím nám stále vzrůstá zájem i o běžné kurzy pro dospělé, pro děti od 10 do 17 let a o pobyty rodičů z dětmi.

Charakteristika škol

Našimi zahraničními partnery jsou vybrané školy ve Velké Británii, Irsku, USA, Kanadě, Austrálii, Německu, Španělsku, Francii, na Maltě, v Rusku, Lotyšsku, na Ukrajině i v Turecku.

Všechny školy, které doporučujeme, jsou akreditované, a dostatečně veliké, aby vždy nabízely kvalitní výuku na všech stupních pokročilosti, s požadovanou intenzitou a zaměřením.

Při výběru vycházíme ze znalostí vybraných lokalit a ze zkušeností založených na osobních kontaktech s vedením a metodiky jednotlivých škol, které pravidelně navštěvujeme.

Druhy zajišťovaných kurzů

Zahraniční školy nabízí skupinové a individuální kurzy, nebo kombinaci skupinové výuky s individuálním studiem. Pro firemní klienty upřednostňujeme školy, které poskytují kurzy v malých skupinách o maximálním počtu 6 studentů ve skupině, což přispívá ke zvýšení efektivity výuky.

Většina škol má ve své nabídce rovněž kurzy pro děti a mládež, pro které vytváří specifické výukové programy. Ty jsou nejčastěji kombinací dopolední výuky a odpoledního a večerního sportovního, poznávacího a společenského programu.

zahranicni studium manazeri 03 PhotoRoom.png PhotoRoom

Obsah kurzu

Při výběru vhodného kurzu vždy vycházíme z konkrétního požadavku klienta. Kurz může být zaměřen na obecný jazyk, obchodní jazyk, přípravu na mezinárodně uznávané zkoušky či na specializovaný jazyk cílený na profesní potřeby klientů z řad manažerů.

Rozšiřujeme náš tým a hledáme nové posily!

preklady tlumoceni PhotoRoom.png PhotoRoom

Kompletní balíček služeb

Svým klientům zajišťujeme služby „na klíč“. Kromě poradenství a zajištění vlastního kurzu zajistíme rovněž požadovaný typ ubytování a stravování z nabídky školy (rodina standard s polopenzí, rodina nadstandard s polopenzí, hotel, penzion, kolej se snídaní, s polopenzí, možnost samostatného stravování, atp.), letenku či jinou dopravu, transfery z letiště do ubytování a zpět, pojištění atd.

V průběhu přípravy studia zasíláme studentovi informace o zvolené škole (potvrzení o přijetí do kurzu, rezervaci a zajištění letenky, profil rodiny, důležité adresy a tel. čísla, harmonogram studia, informace k transferu…).

Ceny kurzů

Cena kurzu je zpravidla určena cenovou nabídkou vybrané zahraniční školy. V základním přehledu kurzů je uvedena zpravidla cena za 1 týden výuky. K ní jsou připočítávány další služby jako je pojištění, ubytování, strava a další.

Celková cena kurzu v cizí měně je pak přepočítávána dle aktuálního směnného kurzu.

Kurzy a další produkty zakoupíte v našem e-shopu!

Připraveni překročit práh? Neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým je vám plně k dispozici! Máte-li otázku ke kurzům, výuce nebo našim produktům, napište nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s odpovědí.


Eaquals accredited
Asociace jazykových škola
agency approved
Toeic logo

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

Zábavná a zároveň naučná forma letních příměstských táborů s angličtinou pro děti. Nabízíme celkem 5 zaměření, stačí si vybrat!

Obyvatelé Prahy 5 mohou zažádat o příspěvek
ve výši 800 Kč/dítě na naše letní kempy

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0