Trojčlenná výuka – 1 lekce (90min)

1 lekce (90 minut) jazykové výuky ve skupince tří studentů.

Vyučujeme prezenčně i online.

Cena je za 1 účastníka.

Zahájení a konec kurzu:

500 

Vyberte si termín a vyplňte formulář

Dostupné

Soukromá výuka může probíhat v libovolné denní době, závisí jen na časových možnostech studenta a zvoleného lektora. Výuka probíhá zpravidla v prostorách jazykové školy nebo na pracovišti studenta, online a ve výjimečných případech i u studenta doma.

Nabídka balíčků se vztahuje na běžné evropské jazyky, tedy: Aj, Nj, Rj, ŠP, FR, IT a Čj pro cizince. Výuku méně obvyklých nebo exotických jazyků pro Vás rádi zajistíme, cenovou kalkulaci Vám zašleme na základě poptávky. Poptávky zasílejte na: kurzy@threshold.cz, dotazy Vám rádi zodpovíme na mobilním čísle +420 734 850 455.

Naši lektoři jsou profesionálové, kteří se výukou živí. Je pro nás proto důležité, aby měli stabilní zdroj příjmů, který nekolísá od měsíce k měsíci. Jestliže se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit naplánované lekce, je možné lekci zrušit a naplánovat náhradní lekci v jiném termínu. Pokud lekci zrušíte více než 24 hodin před jejím začátkem, nebo v případě pondělní výuky ji zrušíte v pátek do 16:00, tak lekci neplatíte. O zrušení lekce prosím informujte lektora a zároveň i písemnou formou příslušného koordinátora kurzů, kontakty viz. výše.

Tento kurz je osvobozen od DPH, neboť jazykové kurzy připravující ke složení standardizovaných jazykových zkoušek jsou dle § 57 zákona č.235/2004 Sb. osvobozeny od daně z přidané hodnoty.

Let zkušeností
0 +
Vyučovaných jazyků
0 +
Hodin měsíčně
0 +
Firemních klientů
0 +

Další produkty na výběr

Našlapané letní kempy s angličtinou pro děti!

5 tématických příměstských táborů s angličtinou, stačí si vybrat! Skvělí lektoři, zábava, komunikace, pohyb, hry.

Využijte kombinace slevy od nás a NOVĚ i příspěvku až
800 Kč/dítě od Aktivního města (Praha 5,6,17)

Volné termíny s omezenou kapacitou
od 5 590 Kč
0